برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مارادونا از مربیگری تیم ملی آرژانتین كنار گذاشته شد

فدراسیون فوتبال آرژانتین تصمیم گرفت قرارداد دیه گو مارادونا مربی تیم ملی این كشور را به علت بركنار نكردن دستیارانش ، تمدید نكند. فدراسیون فوتبال آرژانتین این تصمیم را سه هفته بعد از حذف تیم ملی این كشور در مرحله یك چهارم نهایی جام جهانی دو هزار و ده آفریقای جنوبی در مقابل آلمان ( چهار - صفر ) اتخاذ كرد.

ارنستو چركیس بیالو سخنگوی این فدراسیون در یك كنفرانس خبری گفت: " كمیته اجرایی فدراسیون به اتفاق تصمیم به تمدید نكردن قرارداد مارادونا گرفت ".

سرخیو باتیستا مربی تیم ملی زیر بیست سال آرژانتین به صورت موقت جانشین مارادونا می شود.

مارادونا از اكتبر دو هزار و هشت مربیگری تیم ملی این كشور را به عهده داشت .

باتیستا در بازی دوستانه یازدهم اوت (‌ بیستم مرداد ) در مقابل تیم ملی فوتبال ایرلند در دوبلین هدایت آرژانتین را به عهده خواهد داشت.

مطبوعات آرژانتین از الخاندرو سابلا پنجاه و پنج ساله كه در سال دو هزار و نه با تیم استودیانتس در جام لیبرتادورس ( لیگ قهرمانان آمریكای جنوبی ) به قهرمانی رسید، به عنوان گزینه اصلی مربیگری تیم ملی این كشور نام برده اند.

باتیستا كه تیم ملی المپیك آرژانتین را نیز در سال دو هزار و هشت به قهرمانی رسید، همراه با میگوئل آنخل روسو،‌ مربی رسینگ كلاب و كارلوس بیانچی كه در بین هواداران محبوب است و با خوان گروندونا رئیس فدراسیون رابطه سردی دارد، از جمله گزینه های دیگر مربیگری در تیم ملی آرژانتین هستند.

تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: