برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

من نان بازوی خودم را می‌خورم/ او به بالاترين مقامات كشور براي كار رو انداخته/ دایی: مایلی کهن تا 50 سال دیگر هم به من نمی‌رسد

دایی: مایلی کهن تا 50 سال دیگر هم به من نمی‌رسد

دایی در مورد مایلی‌کهن می‌گوید: او به دنبال بنده خداست تا بی‌کار نماند و حتی به بالاترین مراجع کشور رجوع کرده اما دایی به هیچ کس رو نینداخته است.
 من نان بازوی خودم را می‌خورم. خدا را شکر من با لطف خدا به جاهایی رسیدم که آقایان تا 50 سال دیگر به آن نخواهند رسید.
علی دایی در پایان تمرین امروز پرسپولیس، پاسخگوی خبرنگارانی شد که منتظر سوت پایان بودند. خبرنگارانی که با سرعت خود را به دایی رساندند تا احتمالا مهمترین حرف‌های امروز را از زبانش بشنوند. جالب اینکه حدس آنها کاملا درست بود. مصاحبه باحرف‌های عادی آغاز شد و با اظهارنظرهای  تند دایی به پایان رسید.

*آقای دایی تمرینات پرسپولیس چطور است؟
به نظر من تمرینات خوبی را پست سر گذاشتیم و موفق شدیم ضعف‌های تیمی را تا حدی پوشش بدهیم.

*آیا با تیم ملی تعامل داشتید؟
چطور تعامل نداشتیم؟ 5 بازیکن اصلی را داده‌ایم که الان دارند با تیم ملی کار می‌کنند.

*آیا زمان مربیگری شما این تعامل وجود داشت؟
این برنامه‌ریزی‌ها باید درست و با هماهنگی صورت بگیرد و این تعامل در زمان من وجود نداشت.

*آقای مایلی‌کهن در آخرین مصاحبه ادعا کرده‌اند تیم شما در جام حذفی با کمک خدایان قهرمان شده است؟
به نظر من مایلی‌کهن کفر گفته و همه ما بنده یک خدا هستیم. ایشان برود به مسائل فنی خودش بپردازد. من وقت زیادی ندارم و باید به پرسپولیس فکر کنم. البته آقایان صحبت کرده‌اند که اصلا مهم نیست. از این گوش می‌شنوم و از آن گوش بیرون می‌کنم و سعی می‌کنم به کار خودم برسم. حواسم به تیم خودم هست

*نظرتان در این‌باره که گفته‌اند شما خانه‌نشین بودید چیست؟
می ‌توانید از تیم‌های مختلف استعلام بگیرید. تیم‌هایی مثل استیل آذین، مس و سپاهان من را می‌خواستند که من صلاح ندانستم درباره پیشنهاد آنها حتی فکر کنم. من هیچ وقت خانه‌نشین نبودم. من بین مردم بودم ... ایشان درباره سال 98 و ناکامی تیم ملی توضیح بدهند. من در تیم بزرگی هستم و افکار بزرگی در سر داریم. مردم در این مورد بهترین قاضی هستند.مشخص است که چه کسی با این حرف‌ها می‌خواهد باخت خودش را توجیه کند. ایشان فرافکنی می‌کنند و می‌خواهند مردم را فریب بدهند.

*دیگر جمله ایشان هم در مورد کیفیت قهرمانی پرسپولیس بود، آیا درست است که شما با حذف تیم‌های دسته اولی قهرمان شدید؟
دست ایشان درد نکند. ما تیم‌های لیگ یکی را حذف کردیم اما آن تیم‌ها تیم‌های لیگ برتر را برده بودند. من وظیفه‌ام بود به قولم عمل کنم. ما یک خدا داریم و اعتقادمان به اوست و نه خدایانی که آقای مایلی‌کهن از آن اسم برده است. ما توانستیم موفق بشویم و به کوری چشم خیلی‌ها قهرمان شدیم. البته من دراین قهرمانی کمترین نقش را داشتم. ما امسال در جام باشگاه‌های رقابت خواهیم کرد و این آغاز موفقیت پرسپولیس است.

*به نظر شما چرا آقای مایلی‌کهن این حرف‌ها را زده است؟
ایشان از خیلی چیزها ناراحت است. او به دنبال بنده خداست تا بی‌کار نماند و حتی به بالاترین مراجع کشور رجوع کرده اما دایی به هیچ کس رو نینداخته است. بعضی‌ها اینطور مربی می‌شوند اما اگر مردم من را نخواهند من خانه‌نشین خواهم شد. مردم فوتبال را می‌فهمند و به من لطف دارند. من نان بازوی خودم را می‌خورم. خدا را شکر من با لطف خدا به جاهایی رسیدم که آقایان تا 50 سال دیگر به آن نخواهند رسید.

*نظرتان راجع به حرف‌های آقای مظلومی درباره قطبی و رأی فدراسیون چیست؟
زمان من خیلی بدتر صحبت می‌کردند اما جریمه‌ای در کار نبود. به هرحال این تصمیم فدراسیون بوده ...

*آیا با حضور آقای کاشانی در فدراسیون باید شاهد کاهش انتقادات شما باشیم؟
من دراین مورد صحبت‌ها را کرده‌ام و نظر تازه‌ای ندارم.
تاریخ: 1389/5/19
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: