برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

هافبك داماش: / ليگ برتر را به صنعت نفت تقديم كرديم

هافبك تيم فوتبال داماش گيلان گفت: مقابل صنعت نفت چهره يك تيم بازنده را نداشتيم و در صورت استفاده از موقعيت‌ها مي توانستيم در ديدار برگشت پلي‌آف نيز شانس صعود به ليگ برتر را پيدا كنيم.

مصطفي حاجتي هافبك داماش گيلان پس از عدم صعود اين تيم به ليگ برتر با شكست مقابل صنعت نفت آبادان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه خزر اظهار كرد: ‌در نيمه اول و دقايق ابتدايي نيمه دوم بيش از 5 موقعيت ايده آل گلزني را از دست داديم و در شرايطي كه مي توانستيم بر حريف مسلط شويم با بي دقتي در به ثمر رساندن ضربات آخر ليگ برتر را در زمين خود به صنعت نفت تقديم كرديم.

وي تصريح كرد: جدا از موقعيت‌هاي فراواني كه بازيكنان داماش ايجاد كردند عملكرد داور نيز در ثبت ناكامي داماش بي تاثير نبود چرا كه دو پنالتي مسلم در نيمه اول از ديد محسن تركي براي داماش پنهان ماند كه در صورت به ثمر رساندن آنها با اميدواري بيشتري به بازي ادامه مي داديم.

هافبك داماش درباره وضعيت حضورش در اين تيم براي فصل آينده خاطرنشان كرد: به هر ترتيب ليگ دسته اول امسال با تمام فراز و نشيب هايش به پايان رسيد و بايد در انديشه حضوري قدرتمند در فصل آينده بود براي تمديد قراردادم بايد با مسوولان داماش مذاكره كنم كه در صورت توافق طرفين تمايل دارم سال آينده نيز در تيم شهرم براي حضوري قدرتمند به ميدان بروم.

انتهاي پيام

كد خبر: 8904-09721
تاریخ: 1389/4/18
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: