برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

معدنی در گفتگو با مهر:عملکردمان بهتر از AVC کاپ خواهد بود/ ارزش فنی ملاک است

سرمربی تیم ملی والیبال با وجود قهرمان کردن این تیم در رقابتهای AVC کاپ آسیا گفت: در مسابقات قهرمانی جهان عملکردی به مراتب بهتر خواهیم داشت چون می‌توانیم بهتر از این باشیم.

حسین معدنی که برای دومین بار ایران را صاحب عنوان قهرمانی مسابقات والیبال AVC کاپ آسیا کرد، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این قهرمانی دوباره توقعات را از تیم ملی بیشتر کرده است. البته انتظارات به جا هستند و طبیعی اما موضوع اینجاست که همه از تیم ملی نتیجه می‎خواهند در حالیکه ما به دنبال چیز دیگری هستیم!

وی با تاکید بر اینکه برای ما پیشرفت فنی مهمتر از پیشرفت در نتیجه گیری است، ادامه داد: نتیجه گیری و حتی قهرمان شدن زمانی برای ما ارزش پیدا می‏کند که همراه با توجه به معیارهای فنی و پیشرفت در این زمینه حاصل شده باشد. در غیر این صورت اهمیتی برای‌مان ندارد.

سرمربی تیم ملی والیبال برای روشن‏تر کردن صحبت‏های خود به دیدارهای این تیم در رقابت‎های اخیر AVC کاپ آسیا و نتایج بدست آمده اشاره کرد و یادآور شد: برنده تمام بازی‏ها بودیم اما نتیجه همه آنها برای‌مان ارزش نداشت چون در برخی از بازی‏ها عملکرد خوبی نداشتیم.

معدنی تصریح کرد: در دیدار نخست مقابل چین اگرچه بازیکنان دو گیم ابتدایی را واگذار کردند اما از آنها راضی بودم چون به لحاظ تاکتیکی و تکنیکی خوب کار کردند. در مجموع اینکه کیفیت بازی برایم اولویت بیشتری نسبت به نتیجه دارد. بر همین اساس مطمئنم در رقابت‏های قهرمانی جهان عملکرد به مراتب بهتری نسبت به AVC کاپ داریم. ملاکم برای این ادعا ارزش‌های فنی است.

وی با یادآوری اینکه تیم ملی والیبال با 80 درصد آمادگی در رقابت‎های AVC کاپ آسیا شرکت کرده بود، گفت: تماشاگران خیلی خوب خلا 20 درصدی ما را جبران کردند، طوریکه با حمایت آنها با 100 درصد توانایی بازی کردیم. ضمن اینکه بازیکنان خیلی بیشتر از حد خود کار کردند. همین فشار بیش از حد باعث آسیب دیدگی خیلی از آنها شد. به هر حال این هم به خاطر تعصب ایرانی بود که به بازیکنان اجازه نمی‎داد در کشور خودشان بازنده شوند.

از اینکه یک گروه کاملا ایرانی باعث دومین قهرمانی ایران در رقابت‎های والیبال AVC کاپ آسیا شد، چه نظری دارید؟

سرمربی تیم ملی والیبال در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر اظهار داشت: چه کاری می‌تواند بهتر از این باشد. خصوصا اینکه آنالیزورهای ما هم دونفر از افرادی بودند که سال گذشته در کلاس آنالیز "پائولو" شرکت کردند. این حسن بزرگی است که آنالیزور ایرانی در کنار تیم باشد. چه خوب بود اگر نرم افزار آنالیز هم ایرانی می‏شد!


تاریخ: 1389/5/19
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: