برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تاجیک در گفتگو با مهر:جایگاه خود را در تیم ملی حفظ می کنم/ مهم کسب مدال در گوانگجوست

بهترین تکواندوکار وزن هشتم جهان گفت: دو سال پیش بسختی هوگوی تیم ملی در این وزن را به دست آوردم و حالا براحتی جایگاه خود را از دست نخواهم داد.

حسین تاجیک با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر افزود: بعد از بازگشت از جام جهانی که با قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشورمان همراه بود ، تمرینات خود را نزد برادر خود آغاز کردم و اکنون به آمادگی مطلوب دست پیدا کرده ام.

وی در مورد دیدار با کوروش رجلی گفت: کوروش دو بار قهرمان آسیا شده و همیشه یکی از بهترین های ایران بوده است. من و کوروش با هم دوست هستیم ، در این بین مهم کسب مدال برای تکواندو ایران در گوانگجوست. مهم نیست من به این مسابقات بروم یا او و هرکدام انتخاب شویم فقط برای تحقق این هدف تلاش خواهیم کرد.

تاجیک در مورد کیفیت این مبارزه گفت:  این دیدار با هوگوی معمولی برگزار می شود، برای کسب امتیاز در این نوع هوگوها باید بیشتر تلاش کرد و بدون شک  این بازی با وجود آشنایی دو تکواندوکار به شگردهای هم  جذاب و دیدنی از کار در خواهد آمد.

قهرمان سال 2010 آسیا در پایان گفت: دو سال است که با تمام وجود برای تیم ملی تلاش کردم و جایگاه فعلی ثمره این دو سال زحمت و مشقت است. اینکه در رنکینگ جهانی اول هستم یک افتخار است و به من انگیزه می دهد تا برای حفظ این موقعیت بیشتر تلاش کنم.

رقابت های انتخابی تیم ملی تکواندو برای شناخت ترکیب اصلی جهت حضور در بازی های آسیایی گوانگجو فردا چهارشنبه در سالن خانه تکواندو برگزار خواهد شد.


تاریخ: 1389/5/19
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: