برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مبعلی در گفتگو با مهر:جایگاهم را در تیم ملی تثبیت می‌کنم

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران با بیان اینکه در چند سال گذشته نتوانسته به حق واقعی‌اش در تیم ملی دست یابد، گفت: تمام تلاشم را به کار می‌بندم تا جایگاه ثابتی را در تیم ملی به دست آورم.

ایمان مبعلی پیش از سفر تیم ملی به ارمنستان در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: سه جلسه تمرین بسیار خوب را در تهران پشت سرگذاشتیم و برای برگزاری یک بازی قابل قبول و کسب نتیجه ای مطلوب برابر این تیم اروپایی آماده ایم.

وی ادامه داد: بازی با ارمنستان دیدار تدارکاتی خوبی برای تیم ملی است زیرا وقت زیادی تا جام ملت‌ها نداریم و در این بازی‌ها کادرفنی می‌تواند شناخت بهتری از بازیکنان پیدا کند. البته ارمنستان هم در دیدارهای خود در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2010 عملکرد بسیار خوبی برابر تیم‌های اسپانیا، بلژیک و ترکیه به دست آورده است.

هافبک تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینکه تعامل بین تیم ملی و باشگاه‌ها در مجموع به سود فوتبال است، افزود: پس از آنکه در سال‌‎های اخیر نتوانستم جایگاه مناسبی را در تیم ملی به دست آورم، امسال تمام تلاشم این است با ارائه بازی‌های قابل قبول در تیم استقلال و تیم ملی، نظر مربیان تیم ملی را برای تثبیت جایگاهم در تیم ملی جلب کنم.

وی با بیان اینکه به علت حضور نداشتن در تمرینات ابتدای فصل تیم استقلال، هنوز با بازیکنان این تیم به هماهنگی نرسیده است، اضافه کرد: البته تا یکی دو هفته دیگر می توانم به شرایط ایده آل نزدیک شده و به موفقیت استقلال در مسابقات لیگ کمک کنم.

مبعلی با بیان اینکه استقلال روزهای درخشانی پیش رو دارد، در پایان گفت: استقلال امسال با مشکلاتی زیادی خود را آماده حضور در لیگ برتر کرد اما با درایت مدیریت و کادرفنی و تلاش بازیکنان قطعا در بازی‌های آینده، هم عملکرد بهتری خواهیم داشت و هم امتیازات لازم را کسب کرده تا خودمان را به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ معرفی کنیم.

دیدار دوستانه تیم‌های فوتبال ارمنستان و ایران عصر روز چهارشنبه در شهر ایروان برگزار می‌‍شود.


تاریخ: 1389/5/19
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: