برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اظهار اميدواري سرمربي فرنگي كاران نوجوان به مدال آوري در سنگاپور

ورزش. كشتي. محمدزاده
تهران - سرمربي تيم كشتي فرنگي نوجوانان كشورمان در آستانه اعزام به بازيهاي المپيك ‪ ۲۰۱۰‬نوجوانان در سنگاپور با قاطعيت به درخشش دو كشتي گير حاضر در اين پيكارها اشاره كرد.

به گزارش روز سه شنبه ايرنا؟ رشيد محمدزاده قبل از اعزام به بازيهاي المپيك ‪ ۲۰۱۰‬نوجوانان با توجه به شرايط كنوني كشتي اين رده كشورمان، خود را طلبكار كشتي فرنگي دنيا خواند.

وي به تازگي بارها اظهار اميدواري كرده كه بايد در اين بازيها به حق و سهم واقعي خود، يعني كسب ‪ ۲‬مدال خوش رنگ توسط ‪ ۲‬كشتي گير نوجوانان اعزامي به اين ميدان برسيم.

بر اساس اعلام فدراسيون كشتي، سرمربي تيم ملي كشتي فرنگي نوجوانان،صبح فردا به همراه مهرداد خمسه و يوسف قادريان از طريق فرودگاه امام خميني ( ره) راهي مسابقات المپيك نوجوانان سنگاپور خواهد شد.

وي در همين راستا با اشاره به آخرين وضعيت فرنگي كاران اعزامي به اين مسابقات اظهار كرد: من به تلاشي كه تاكنون به خرج داديم، اميدوارم. خمسه و قادريان در شرايط خوب و مناسبي تمرين كرده‌اند و من بسيار اميدوارم كه آن‌ها صاحب مدالهاي خوشرنگي شوند. البته همواره به آنها گفته ام كه ما از كشتي دنيا طلبكاريم و بايد در سنگاپور بار ديگر حق خود را پس گيريم.

وي تنها دغدغه خود را كم تجربگي خمسه دانست و گفت: وي كشتي گير خوب و باهوشي است، ولي تاكنون در هيچ ديدار بين‌المللي حضور پيدا نكرده و به هرحال به طور طبيعي امكان دارد از نظر روحي و رواني در اين مسابقات تا حدودي هيجان زده شود. البته اگر او گوشه‌اي از توانايي‌هاي خود را در سنگاپور نشان دهد، مطمئنا مي‌تواند مدال خوش رنگي را از آن خود نمايد.

محمدزاده تصريح كرد: خمسه نسبت به ساير حريفان خود يك امتياز بزرگ دارد.

ساير ‪ ۴۲‬كيلوگرمي‌ها كه ما در ازبكستان ديديم مطمئنا در فاصله اين چند ماه اضافه وزن پيدا كرده‌اند و براي سر وزن رسيدن بايد وزن زيادي كم كنند ، اما خمسه هم اكنون ‪ ۴۳‬كيلوگرم است و مشكلي براي سر وزن رسيدن ندارد.

سرمربي تيم كشتي فرنگي نوجوانان در پايان خاطر نشان كرد: قادريان هم سرآمد تمام ‪ ۶۹‬كيلوگرمي‌هاي اين دوره از مسابقات خواهد بود و اگر اتفاق خاصي رخ ندهد، حتما به مدال طلا مي‌رسد.
تاریخ: 1389/5/19
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: