برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تيم ملي واترپلو به دليل نداشتن كارايي لازم منحل شد

ورزش. ورزش‌هاي آبي. واترپلو
تهران - رييس كميته فني واترپلو فدراسيون شنا با اشاره به ناكارآمدي تيم ملي واترپلوي كشورمان گفت: بازيكنان و سرمربي اين تيم از كار بركنار و نفرات جايگزين به زودي معرفي خواهند شد.

منصور گروسي روز سه شنبه در گفت و گو اختصاصي با ايرنا افزود: شب گذشته در جلسه كميته فني واترپلو، تمامي اعضا با تاييد ناكارآمدي تيم ملي واترپلو، موضوع لزوم انجام تغييرات گسترده در اين تيم را مورد تصويب قرار داد.

وي خاطر نشان كرد: اعضاي كميته فني واترپلو نتايج ضعيف تيم ملي واترپلو كشورمان در مسابقات جام جهاني روماني را بررسي و تنها راه نجات از اين وضعيت را انجام تغييرات گسترده در تركيب اعضاي تيم دانستند.

رئيس كميته فني واترپلو تاكيد كرد: بازيكنان نبايد احساس كنند كه مهر تيم ملي بر پيشاني آنان زده شده و عمكرد آنان در وضعيت بازيكنان تغييري به وجود نمي‌آورد.

وي با اشاره به اينكه جوانگرايي در دستور كار تيم ملي واترپلو قرار گرفته گفت: تيم ملي واترپلو در مسابقات آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگ ژو با چهره‌اي كاملا متحول و جوان پا به ميدان خواهد گذاشت تا زمينه موفقيت آن تا بازي‌هاي آسيايي ‪ ۲۰۱۴‬فراهم شود، اين بازيكنان شناسايي و به زودي به تيم ملي دعوت خواهند شد.

گروسي در ادامه افزود: همچنين در جلسه كميته فني واترپلو مقرر شد، استانيسلاو پيواروف سرمربي تيم ملي واترپلوي كشورمان به دليل نداشتن كار آيي مناسب از سمت خود بركنار شود.

وي در پايان با اشاره به حضوررئيس فدراسيون شنا در اين جلسه افزود: آيت اللهي تمامي تصميمات گرفته شده را تاييد كردند و به كميته فني واترپلو ماموريت داد تا نسبت به شناساسي و معرفي فوري يك مربي درجه يك جهان براي هدايت تيم ملي اقدام كند.


تاریخ: 1389/5/19
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: