برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

صحبت‌هاي حجازي از روي دلسوزي است / مصاحبه تفصیلی با پرویز مظلومي: حرف حق زدم و فقط سوابق قطبي را گفتم/از محبت سازمان ليگ ممنونيم

سرمربي استقلال در واكنش به جريمه 5 ميليوني از سوي كميته ‌انضباطي به دليل مصاحبه عليه قطبي گفت: فقط سوابق او را گفتم و اين چيزي بود كه قطبي بارها اعلام كرده بود.

پرويز مظلومي درباره انتخاب ناصر حجازي به عنوان رئيس كميته فني باشگاه استقلال، رأي كميته انضباطي عليه وي و ... صحبت‌هاي زير را مطرح كرد:

س: قبل از هر چيز درباره انتخاب آقاي حجازي به عنوان رئيس كميته فني صحبت كنيد. اين پيشنهاد شما بود؟

من از همان ابتداي فصل پيشنهاد كرده بودم كه پيشكسوتان بايد به ما كمك كنند.

س: اما اسمي از آقاي حجازي نياورده بوديد؟

اولويت‌بندي داشتم و آقاي حجازي در اولويت بود. بايد به جمع بندي مي‌رسيديم تا اين تصميم نهايي شود.

س: نكته جالب اينجاست كه در يك ماه گذشته ناصر حجازي منتقدترين استقلالي در قبال اين تيم بوده است؟

صحبت‌هايي كه ناصرخان مي‌كند از سر دلسوزي است و گرنه ما هميشه به صورت تلفني با هم در ارتباط بوديم. هر كسي حق دارد حرفش را بزند.

س: هر حرفي؟

قطعا صحبت‌ها بايد منطقي باشد. در آن شرايطي كه تيم داشت انتظار داشتم صحبت‌هايي كه درباره استقلال مي‌شود منطقي‌تر باشد. من به همه نظرات احترام مي‌گذارم اما اين را هم بدانيد كه دليل حضور آقاي حجازي در استقلال ربطي به انتقادهاي ايشان نداشت. از ابتدا هم حجازي در اولويت بود اما چون كارهاي مهمتري در ابتداي فصل وجود داشت انتخاب ايشان به عنوان رئيس كميته فني به تأخير افتاد. بايد حواشي تيم را جمع مي‌كرديم و به لحاظ فني نيز تيم را به شرايط ايده‌آل‌تري مي‌رسانديم تا اينكه فرصت پيش آمد و آقاي فتح‌الله زاده دستور دادند تا هر چه زودتر اين اتفاق رخ دهد.

س: شرح وظايف آقاي حجازي چيست؟

شرح وظايف ايشان را آقاي فتح‌الله زاده بايد تعيين كنند. در مورد مسائل فني من اختيار تام دارم و مشورت‌هاي لازم را از آقاي حجازي خواهم گرفت و اگر صلاح باشد آن را در تيم اجرا مي‌كنيم.

س:‌ ناصر حجازي صريح‌الهجه است و هر آن ممكن است از اين تيم انتقاد كند؟

از وقتي كه من به استقلال آمدم ايشان انتقادي از من نداشته است. البته شايد باز هم انتقاد كند اما حجازي پيشكسوت استقلال است و من به او احترام مي‌گذارم.

س: بگذريم، به دليل مصاحبه عليه قطبي از سوي كميته انضباطي جريمه شديد؟

من عليه كسي مصاحبه نكردم. فقط راجع به تيم خودم صحبت كردم و گفتم بازيكنان من را يكشنبه مي‌بريد و پنجشنبه باز مي‌گردانيد و به استقلال فشار مي‌آيد. البته از آقاي عزيز محمدي ممنون هستم كه بازي با استيل آذين را يك روز به تعويق انداخت ولي اگر حرفي زدم از روي منطق بوده است و قصد تخريب كسي را نداشتم. گاهي از صحبت‌ها برداشت اشتباه مي‌شود.

س: در حكم كميته انضباطي آمده كه شما به دليل مطالب خلاف واقع درباره قطبي محكوم شده‌ايد. به نظر مي‌رسد صحبت‌تان درباره آناليزور بودن قطبي باعث شد جريمه شويد.

كدام مطلب خلاف واقع؟ اينكه گفتم بازيكنانم براي 4 روز در تمرينات تاكتيكي‌ام نيستند خلاف واقع است؟ من در برنامه تلويزيوني در جام جم كه فيلم آن هم موجود است فقط سوابق آقاي قطبي را گفتم. چيزي كه بارها خودش اعلام كرده كه قبلا در تيم‌هاي پايه و بانوان آمريكا كار مي‌كرده و همچنين به عنوان آناليزور و دستيار مشغول به كار بوده است. همچنين گفتم ايشان زماني كه در پرسپوليس بود و وقتي باخت 4 بر يك آورد اگر حمايت‌هاي آقاي كاشاني نبود از اين تيم مي‌رفت.

من فقط حرف حق زدم. اگر حرف حق زدن جريمه دارد مهم نيست كه جريمه شدم. به عنوان مربي يكي از تيم‌هاي بزرگ پايتخت بايد از تيمم دفاع مي‌كردم. هميشه از ما خواسته‌اند كه تعامل خوبي با تيم ملي داشته باشيم و من هم اين تعامل را با تيم ملي نشان دادم. گفتند مربي استقلال دنبال بهانه است در صورتي كه اين طور نيست.

س:‌ منظور شما صحبت‌هاي آقاي منصوريان است؟

اشاره شده بود كه اگر او مربي استقلال بود دوست داشت 10 بازيكن ملي‌پوش داشته باشد. من هم مي‌گويم به جاي 10 تا دوست داشتم 15 بازيكن ملي داشته باشم. اين براي من هم افتخار است اما همه حرف من اين است كه بازيكن ملي زماني مي‌تواند به تيم ملي كمك كند كه شرايط خوبي داشته باشد.

وقتي قرار است بازيكن من 24 ساعت مانده به بازي باشگاهي تحويل‌مان داده شود چطور مي‌توانم بهره كافي را از اين بازيكن ببرم. كاش كميته انضباطي حرف‌هايم را مي‌شنيد و مرا محكوم مي‌كرد. همه جاي دنيا متهم حق حرف زدن دارد. من يك شكست در هفته دوم آوردم و ديديد كه چطور مرا به باد انتقاد گرفتند پس به من هم حق بدهيد.

س:‌ وضعيت مصدوماني مثل برهاني و جباري چطور است؟

برهاني به دليل كشيدگي كه دارد به گفته پزشك تيم تا 3 - 4 هفته ديگر نمي‌رسد اما جباري در حال تمرين با تيم است.

س: از اينكه بازي استقلال يك روز به تعويق افتاد راضي هستيد؟

از محبت سازمان ليگ ممنونيم اما به هر حال من 4 روز 4 بازيكن خود را در تمرينات تاكتيكي ندارم.
تاریخ: 1389/5/19
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: