برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کیومرث هاشمی:کاروان ایران در بلوک کشورهای مسلمان مستقر می‏شود

سرپرست کاروان اعزامی کشورمان به بازی‎های المپیک جهانی نوجوانان ضمن اعلام آمادگی کامل کشور میزبان برای برپایی این رویداد بزرگ از اسکان اعضای کاروان ورزشی کشورمان در بلوک مسلمانان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، کیومرث هاشمی اظهار داشت: اعضای تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان وارد سنگاپور شده‎اند و پس از استراحتی کوتاه تمرینات خود را آغاز کرده‎اند. شرایط آنها ایده‌آل است و خوشبختانه خیلی زود با محیط سازگار شدند.

وی ادامه داد: تیم‎های تیراندازی، تیرو کمان، بسکتبال، والیبال، تکواندو، جودو، کشتی و بوکس نیز فردا چهارشنبه وارد سنگاپور می‎شوند تا تمرینات خود را در دهکده بازی‎ها آغاز کنند و جمعه شب در مراسم افتتاحیه حضور یابند.   هاشمی از اسکان کاروان ورزشی کشورمان در بلوکی که کشورهای مسلمان در آن حضور دارند خبر داد و یادآور شد: خوشبختانه با رایزنی‌های صورت گرفته بلوک بزرگی در دهکده بازی‌‎ها به کاروان‎های ورزشی کشورهای مسلمان از جمله پاکستان، قطر، فلسطین، عراق و ایران اختصاص یافته که کاروان ورزشی ما با بیش از 50 ورزشکار بزرگترین کاروان این بلوک است. تمام اتاق‌ها تحویل کادر سرپرستی شده تا اعضای تیم‎های مختلف به محض حضور در اتاق‌های درنظر گرفته شده اسکان یابند.   وی ادامه داد: خوشبختانه دهکده بازی‎ها در محیطی بسیار زیبا و سرسبز طراحی و ساخته شده تا نشاط لازم را به شرکت کنندگان بدهد. امکانات در نظر گرفته شده نیز ایده‎آل است. به طور حتم سنگاپور برای برپایی این رویداد بزرگ با مشکل خاصی مواجه نخواهد شد.   سرپرست کاروان ایران به برپایی نشست با مسئولان ستاد برگزاری اشاره کرد و اظهار داشت: تاکنون دو نشست هماهنگی با مسئولان ستاد برگزاری بازی‎ها برگزار کردیم که بسیار عالی و نتیجه بخش بود. همچنین در خصوص سرویس دهی به نفراتی از کاروان که می‌توانند در ایام ماه مبارک روزه بگیرند نیز هماهنگی‌های لازم صورت گرفت تا آنها بتوانند از وسایل ایاب و ذهاب و سرویس دهی رستوران در زمان‎های سحر و افطار استفاده کنند.   وی در پایان گفت: پیش از این نیز اعلام شده که کمیته بین‎المللی المپیک در این دوره از بازی‌ها تاکید خاصی روی مسائل فرهنگی، پرورشی و آموزشی دارد و مسابقه و رقابت را در درجه دوم قرار داده است. اما با این حال انتظارمان از تمام نمایندگان اعزامی کشورمان به این رقابت‎ها این است که هر چه در توان دارند رو کنند تا به امید خدا بتوانیم با نتایجی قابل قبول این دوره از بازی‎ها را به اتمام برسانیم.
تاریخ: 1389/5/19
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: