برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كاظمي نژاد: طلاي وزنه برداري المپيك نوجوانان را نشانه رفته ام

ورزش. وزنه برداري. المپيك
تهران- وزنه بردار نوجوان كشورمان در آستانه اعزام به مسابقات المپيك ‪ ۲۰۱۰‬سنگاپور آمادگي خود را مطلوب ارزيابي كرد و گفت: با توجه به شرايط اميدواركننده جسماني ام، فقط كسب مدال طلاي اين بازي‌ها را نشانه رفته ام.

عليرضا كاظمي نژاد وزنه بردار نوجوان دسته ‪ +۸۵‬كيلوگرم كشورمان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا خاطرنشان كرد: تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته ام و از هر نظر آماده حضور در المپيك سنگاپور هستم. البته من از مدتها پيش با توجه به اهميت و سطح اين ميدان بزرگ و معتبر و همچنين آشنايي با شرايط آب و هوايي اين كشور، تمرينات ويژه‌اي را در دستور كار قرار دادم تا به اوج آمادگي دست پيدا كنم.

وي كه در مسابقات قهرماني جام باشگاه‌هاي آسيا در رده سني جوانان نيز عنوان سومي را در كارنامه دارد ،يادآور شد : هدف اصلي من قهرماني المپيك نوجوانان است و با اين كه تجربه چنداني از حضور در پيكارهاي بين‌المللي ندارم اما اين توان را در خود مي‌بينم كه در سنگاپور مدال بگيرم.

وزنه بردار دسته ‪ +۸۵‬كيلوگرم تيم نوجوانان ايران كه در آخرين ركوردگيري درون اردويي موفق به مهار وزنه‌هاي ‪ ۱۵۵‬و ‪ ۲۰۰‬كيلوگرم در حركت‌هاي يك ضرب و دوضرب شد ، افزود : هنوز مشخص نيست در المپيك نوجوانان چه ركوردهايي به ثبت مي‌رسد اما در آخرين مسابقات جهاني ، نفر اول در وزن من، وزنه‌هاي ‪ ۱۵۵‬و ‪ ۱۹۰‬كيلوگرم را بالاي سر برد. با اين شرايط اگر من هم ركوردهاي خود را تكرار كنم مي‌توانم به مدال برسم.

نخستين دوره بازي‌هاي المپيك ‪ ۲۰۱۰‬نوجوانان از تاريخ ‪ ۲۳‬مردادماه تا ‪۴‬ شهريورماه به ميزباني سنگاپور برگزار مي‌شود.
تاریخ: 1389/5/19
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: