برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سهرابی در جمع خبرنگاران:خبرنگاران چشم بیدار جامعه هستند/ جام ستارگان جهان را برگزار می‌کنیم

رئیس هیئت تکواندو استان تهران گفت: خبرنگاران چشم بیدار جامعه و یکی از ارکان اصلی و مهم جامعه در بخش اطلاع رسانی هستند و نقش مهمی در پویایی و رشد یک سیستم بر عهده دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، جمشید سهرابی، رئیس هیئت تکواندو استان تهران که به مناسبت هفته خبرنگار در یک نشست خبری شرکت کرده بود با بیان مطلب فوق افزود: بهره گیری از شاخص‌هایی چون صداقت، تعهد و همیاری در امر اطلاع رسانی باعث شده تا پویایی و تعالی زیر ساخت‌ها را در جامعه شاهد باشیم. بدون شک ساختاری که از این شاخص‌های ازرشمند به درستی استفاده کند و به سوی موفقیت گام بر خواهد داشت.

وی با اشاره به روز 17 مرداد و سالگرد شهید صاری اظهار داشت: 17 مرداد روز پاسداشت تلاش‌های صادقانه و آزادمنشانه خبرنگاری است که جهت دسترسی، تولید، توزیع، انتشار اطلاعات و آگاه کردن هموطنان از هیچ کوششی دریغ نمی کرد و من این روز را به تمامی خبرنگاران تبریک عرض می کنم.

سهرابی در ادامه به انتخاب هیئت تکواندو استان تهران به عنوان هیئت برتر در کشور اشاره کرد و افزود: کسب سقف هزار امتیاز ممکن در استانی که قدرت‌های برتر رشته‌های مختلف ورزشی در آن حضور دارند، کار بسیار بزرگ و باارزشی بود که با همدلی و وفاق تمامی اهالی ورزش تکواندو پایتخت بدست آمد.

وی ادامه داد: کلیه امور هیئت تکواندو با برنامه ریزی و هدف گذاری دقیقی انجام می شود. برای ما کیفیت کار مهم است و همه اهالی این رشته در استان با محور قرار دادن تکواندو، کار را به سوی جلو و تحقق اهداف به پیش می بریم. 

رئیس هیئت تکواندو استان تهران از برگزاری جام ستارگان جهان به عنوان مهمترین برنامه خود در سال 89 خبر داد و افزود: این جام با حضور بهترین تکواندوکاران جهان و ایران در هر دو بخش بانوان و آقایان در چهار وزن المپیکی برگزار خواهد شد. با یک حامی مالی نیز به توافق رسیدیم تا با پرداخت جوایز دلاری بتوانیم جمعی از قهرمان صاحبنام تکواندو جهان را به تهران دعوت کرده و یک دوره رقابت سطح بالا را برگزار کنیم.

سهرابی در پایان به کسب 398 مدال طلا، نقره و برنز، 5 عنوان قهرمانی و سه مورد عنوان سومی تیمی در مسابقات کشوری توسط قهرمانان استان، 37 مدال طلا، 13 نقره و  23 برنز در مسابقات جهانی، آسیایی و بین المللی توسط ملی پوشان تهران، حضور دو تکواندوکار و دو مربی تهرانی در تیم اعزامی نوجوانان به سنگاپور اشاره کرد.

پس از پایان سخنان سهرابی، زهرا سروی نائب رئیس بانوان هیئت تکواندو استان تهران نیز گزارشی از فعالیت‌های این بخش را ارائه کرد. در انتهای مراسم نیز از خبرنگاران حاضر در جلسه تجلیل و قدردانی شد.


تاریخ: 1389/5/19
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: