برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

استون ويلا در پي جانشين اونيل

ورزش. فوتبال. استون ويلا
تهران - باشگاه استون ويلا انگليس در شرايطي كه فقط پنج روز به شروع بازيهاي ليگ برتر باقي مانده، در پي گزينه‌هاي جديد براي جايگزيني مارتين اونيل سرمربي مستعفي اين تيم است.

به گزارش ايرنا به نقل از يورو اسپورت، از مارتين يول سرمربي آژاكس آمستردام و باب بردلي سرمربي تيم ملي آمريكا به عنوان گزينه‌هاي احتمالي جانشيني اونيل در باشگاه استون ويلا نام برده مي‌شود.

تيم فوتبال استون ويلا روز يكشنبه و در هفته نخست ليگ برتر مقابل وستهام بازي خواهد كرد. مربي استون ويلا در اين بازي كوين مك دونالد مربي تيم ذخيره اين باشگاه خواهد بود.

گفته مي‌شود كه سياست‌هاي باشگاه براي نقل وانتقال بازيكنان دليل اصلي كناره‌گيري اونيل از مربيگري استون ويلا بوده است.

هم اونيل و هم باشگاه استون ويلا كه در چهارسال همكاري توانستند اين تيم را به رده ششم جدول ليگ برتر انگليس برسانند از ارايه هرگونه دليل براي اين كناره‌گيري خودداري كردند.

پيش از اين بحث ازانتقال اسون گوران اريكسون سرمربي سابق تيم‌هاي ملي انگليس و ساحل عاج سلتيك به ميان آمد. آن زمان رندي لرنر مالك استون ويلا گفته بود چه مربي سابق تيم ملي انگليس به استون ويلا بيايد و چه نيايد، اونيل در اين باشگاه خواهدماند.

از سوي ديگر، باب بردلي كه تا ماه دسامبر با فدراسيون فوتبال آمريكا قرارداد دارد، يكي از گزينه‌هاي مدنظر استون ويلا براي مربيگري است. بردلي پس از طرح احتمال پيشنهاد استون ويلا گفته بود كه شيفته كار در اروپاست و از شرايط جديد و چالش‌هاي كاري استقبال مي‌كند.

از يك سو لرنر هموطن بردلي است و از سوي ديگر برادلي هم يكي از گزينه هاي مربيگري فولام قبل از انتصاب مارك هيوز به اين سمت بوده است.

تاریخ: 1389/5/19
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: