برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

وزيري: برگزاري ليگ‌هاي نونهالان حكايت از آينده نگري در اسكيت دارد

ورزش. ساير رشته ها. اسكيت
تهران - رئيس فدراسيون اسكيت گفت: برگزاري ليگ‌هاي اسكيت سرعت نونهالان و نوجوانان حكايت از آن دارد كه در اين فدراسيون نگرش خاصي براي آينده وجود دارد و بدون شك در ساليان نه چندان دور اسكيت ايران به جايگاه اصلي خود مي رسد.

جمشيد وزيري روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، افزود: در فدراسيون اسكيت به سرمايه‌گذاري بر روي نونهالان ورزشكار توجه ويژه‌اي شده و بر همين اساس اقدام به برگزاري ليگ نونهالان و نوجوانان كرده‌ايم كه بدون شك اثرات بسيار مفيدي به همراه خواهد داشت.

وي تصريح كرد: شك ندارم اين برنامه‌ها در آينده نتايج بسيار خوبي دارد و در آينده‌اي نزديكي مي‌توان ورزشكاران اسكيت ايران را در بين برترين‌هاي اين رشته در سطح آسيا و جهان ديد.

رئيس فدراسيون اسكيت ادامه داد: اين را قبول دارم كه بايد به نتايج اهميت داد اما، آيا اين موضوع بايد تفكراتي را ايجاد كند كه از آينده نگري و جوانگرايي در تيم‌هاي ورزشي، واهمه وجود داشته باشد؟ اگر اين چنين است در آينده كه نسل امروز كنار خواهند رفت چه كساني و با چه پشتوانه‌اي بايد جاي آن‌ها را بگيرند؟
وزيري تصريح كرد: اگر مدير يا رئيس فدراسيوني تنها به امروز خود اكتفا كند، بدون شك موفق نخواهد شد چراكه، در صورت نبودن سرمايه‌گذاري و آينده نگري، بدون شك محكوم به شكست و نابودي خواهيم بود و اين همان چيزي است كه بايد از آن ترسيد.تاریخ: 1389/5/19
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: