برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اخبار تیم ملی در ارمنستان/استقبال از ملی‌پوشان و استراحت به بازیکنان/ تمرین در زمین اصلی "هرازدان"

کاروان تیم‌ملی فوتبال ایران صبح امروز سه‌شنبه با تاخیری یک ساعته وارد شهر ایروان شد اما این تاخیر مانع از استقبال فوتبالدوستان از اعضای کادرفنی و بازیکنان ایران نشد.

به گزارش خبرنگار مهر، کاروان تیم ملی ایران ساعت 4:45 دقیقه بامداد امروز سه شنبه و با تاخیری یک ساعته به سمت شهر ایروان ارمنستان حرکت کرد و ساعت 8 صبح وارد این شهر شد و مورد استقبال مسئولان سفارت ایران در ارمنستان و هواداران فوتبال‌دوستان ایرانی قرار گرفت.

اعضای کادر فنی، بازیکنان و همراهان تیم ایران بلافاصله راهی هتل ماریوت شده و پس از صرف صبحانه به استراحت پرداختند. همچنین بعد از ناهار هم با نظر کادر فنی و برای رفع خستگی بازیکنان، به آنها استراحت داده شد تا با تجدید قوا در تمرین امشب شرکت کنند.

نخستین و آخرین تمرین تیم ایران پیش از دیدار با ارمنستان ساعت 20 امشب سه‌شنبه در ورزشگاه "هرازدان" شهر ایروان برگزار می‌شود که طی آن بازیکنان آخرین برنامه‌های تاکتیکی را پیش از دیدار با تیم ملی ارمنستان مرور خواهند کرد.

از سوی دیگر "مارکان نرسیسیان" که پیشینه بازی در لیگ ایران را دارد، در هواپیمای حامل تیم ملی در سفر به ارمنستان بود که در دیدار با کادر فنی تیم ایران، ضمن آرزوی موفقیت برای این تیم، اعلام کرد به همراه تعدادی از تماشاگران ایرانی برای تشویق تیم ملی به ورزشگاه می‌آید.

طبق برنامه ریزی انجام شده از سوی مسئولان کادر فنی تیم ملی، کاروان ایران پس از دیدار با ارمنستان ساعت 12 روز پنجشنبه هفته جاری به ایران باز می‌گردد.

دیدار تدارکاتی تیم‌های ملی ایران و ارمنستان چهارشنبه شب در ورزشگاه "هرازدان" شهر ایروان برگزار می‌شود.


تاریخ: 1389/5/19
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: