برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ميزان علاقه به واليبال روز به روز در اروميه بيشتر مي‌شود

ورزش. واليبال. آذربايجان غربي
اروميه - سرمربي تيم ملي واليبال دانش آموزان گفت: علاقمندي مردم و حتي مسئولين اروميه ايي به ورزش واليبال بي‌نظير است و اين امر روز به روز هم بيشتر مي‌شود.

رسول بنائي كيا روز سه شنبه در مصاحبه ختصاصي با خبرنگار ايرنا افزود:
برگزاري تورنمنت‌هايي همچون اولين دوره المپيك دانش آموزان و نيز دومين دور رقابتهاي واليبال كاپ مردان آسيا در اروميه، واليبال اروميه را بيش از پيش قوي تر و بالنده تر خواهد كرد.

وي افزود: اين مسابقات در سخت افزار واليبال ما مانند تجهيز بيشتر سالن ها و همچنين در نرم افزار آن مانند كسب تجربه بازيكنان استاني و علاقمندتر كردن بيشتر مردم به اين رشته ورزشي نقش داشت.

سرمربي تيم ملي دانش آموزان در تشريح برگزاري اولين المپيك دانش آموزان اظهار كرد: تمامي تيم‌هاي شركت‌كننده در اين المپيك نسبت به سالهاي پيش مهارت بيشتري داشتند و اين رقابتها در سطح بسيار بالايي برگزار شد.

وي ادامه داد: از جمله تيم‌هايي كه مهارت آنها به طور چشمگيري افزايش يافته بود تيم اروميه در رده متوسطه بود كه امسال توانست مقام اول را كسب كند كه اين تيم سال پيش در فهرست تيم‌هاي حذف شده قرار داشت.

در اولين دوره رقابتهاي المپيك دانش آموزي كشور كه به ميزباني اروميه دهم تا هفدهم مرداد ماه برگزار شد، در مقطع متوسطه تيم‌هاي شهرستانهاي تهران و مازندران به ترتيب در رده‌هاي دوم و سوم ايستادند.

در مقطع ابتدايي شهرستانهاي تهران مقام اول را كسب كرد، اصفهان در رده دوم ايستاد و خراسان رضوي سوم شد.

رقابتهاي مقطع راهنمايي نيز با قهرماني اصفهان به پايان رسيد.

در اين مقطع گلستان دوم شد و تيم شهرهاي تابعه تهران نيز سكوي سوم را از آن خود كرد.


تاریخ: 1389/5/19
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: