برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

المپیک نوجوانان سنگاپور/بن همام به سنگاپور رفت / ایران و سنگاپور تنها نمایندگان فوتبال آسیا

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا، محمد بن همام برای آغاز مسابقات فوتبال بازی‌های المپیک نوجوانان 2010 به سنگاپور رفت.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری فوتبال آسیا، در این بازیها مسابقات فوتبال در دو بخش دختران و پسران برگزار می شود که سنگاپور در بخش پسران و ایران در بخش دختران نمایندگان آسیایی هستند.

بولیوی از آمریکای جنوبی، مونته نگرو از اروپا، وانواتو از اقیانوسیه، زیمباوه از آفریقا و هائیتی از آمریکای شمالی در بخش پسران بازی می کنند و شیلی، گینه استوایی، پاپوآ گینه نو، ترینیداد و توباگو و ترکیه در بخش دختران حضور دارند.   این رقابت‌‍ها از 12 تا 26 اوت 2010 (21 مرداد تا 4 شهریور 1389) در ورزشگاه جلان بسار و در دو نیمه 40 دقیقه‌ای با 15 دقیقه استراحت برگزار می شود.   در مراسم افتتاحیه "سپ بلاتر" از فیفا، "دکتر چانگ مونگ جون" نایب رئیس فیفا از کره جنوبی، "ماریوس لفکاریتیس" عضو کمیته اجرایی فیفا، "تیموتی فوک" عضو کمیته بین المللی المپیک از هنگ کنگ و "میور زین الدین نورالدین" رئیس فدراسیون فوتبال سنگاپور حضور داشتند.
روز چهارشنبه بن همام در جلسه مطبوعاتی فیفا – فدراسیون فوتبال سنگاپور شرکت می کند و بعد به مراسم رسمی بازیها در فدراسیون فوتبال سنگاپور می رود.   رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا روز پنجشنبه سنگاپور را ترک خواهد کرد.
تاریخ: 1389/5/19
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: