برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

احتمال محروميت دايي و مايلي‌كهن از سوي كميته انضباطي

حسين عبداللهي  در مورد مصاحبه‌هايي كه علي دايي و محمد مايلي‌كهن در رسانه‌ها عليه يكديگر انجام مي‌دهند گفت: ليگ برتر دهم با فصل گذشته تفاوت‌هاي زيادي دارد و مي‌خواهيم آرامش را بر فوتبال حاكم كنيم. به همين دليل با مصاحبه‌هايي كه ارزش فني از نظر فوتبال ندارد و به نوعي تحريك آميز و توهين آميز است برخورد جدي خواهيم كرد.

وي ادامه داد: كميته انضباطي قصد ندارد مانع از انجام مصاحبه‌ اهالي فوتبال شود مصاحبه‌هايي كه منتقدانه و فني باشد براي فوتبال خوب هم است اما با مصاحبه‌هاي ديگر طبق آئين نامه انضباطي برخورد مي‌شود و مصاحبه كننده با محروميت، جريمه نقدي يا حتي ممنوعيت از انجام مصاحبه مواجه خواهد شد.

عبداللهي در مورد اينكه سقف محروميت به دليل مصاحبه چقدر است گفت: در آئين‌نامه مي‌توان به دليل مصاحبه توهين آميز تا 8 جلسه فرد خاطي را محروم كرد.

عضو كميته انضباطي در مورد اينكه چه تصميمي در مورد علي دايي و محمد مايلي‌كهن به دليل مصاحبه‌هايي كه انجام مي‌دهند گرفته خواهد شد گفت: متاسفانه مشغله كميته انضباطي اين روزها زياد شده است. با اين حال اگر فرصت شود امروز به پرونده مصاحبه اين دو مربي رسيدگي خواهد شد. بايد ديد نظر اعضاي كميته انضباطي چيست اما احتمال دارد همين امروز و پس از رسيدگي به پرونده آنها راي بر محروميت اين دو مربي صادر شود.
تاریخ: 1389/5/19
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: