برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

خليلي :آمار گلزني خوبي برابر استقلال دارم

محسن خليلي درباره آخرين وضعيت خود و استيل آذين، اظهار داشت: به عنوان آخرين بازيكن به استيل آذين پيوستم؛ اما به دليل تمريناتي كه به صورت انفرادي دنبال مي‌كردم، تا حدودي آماده بودم. در اين مدت با تلاش بيشتر سعي كردم خودم را به ساير بازيكنان برسانم. خوشبختانه در آمادگي نسبتا خوبي قرار دارم. در صورت بازي كردن، نهايت تلاشم را براي موفقيت تيم و كسب عنوان آقاي گلي انجام خواهم داد.
وي افزود: فكر مي‌كنم تمركز و كسب پيروزي و حداكثر امتيازات در ابتداي فصل، در پايان فصل ما را به آرامش خواهد رساند. اميدوارم در ديدارهاي بعدي با بدشانسي‌هايي نظير بازي با نفت تهران مواجه نشويم كه فرصت‌هايمان يكي پس از ديگري از دست رفت و تبديل به گل نشد.

خليلي عنوان كرد: هدف اصلي‌ام در اين فصل، قهرماني با پيراهن استيل آذين و آقاي گلي است. اميدوارم براي كسب اين مهم اين بار با نامهرباني هاي فوتبالي مواجه نشوم و مصدوميت و بدشانسي گريبانم را نگيرد.

مهاجم اين فصل استيل آذين كه در سايپا و پرسپوليس موفق به باز كردن دروازه استقلال شد، گفت: در صورتي كه شنبه شب مقابل آبي پوشان به ميدان بروم، نهايت تلاشم را براي گلزني مجدد به استقلال انجام خواهم داد. آمار گلزني خوبي مقابل استقلال دارم. اگر اين بار هم با صلاحديد كادر فني به ميدان بروم، تمام تلاشم را براي گلزني به كار خواهم گرفت.
تاریخ: 1389/5/19
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: