برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

عصبانيت بيش از حد علي دايي از...

در تمرين امروز عصر پرسپوليس كه از ساعت 18:20 در ورزشگاه شركت واحد انجام شد، 25 بازيكن به تمرين پرداختند.

 در ابتداي اين تمرين بازيكنان به مدت 25 دقيقه زير نظر مولايي بدنساز تيم با دويدن به دور زمين و سپس انجام استارت‌هاي سرعتي در مسافت‌هاي مختلف بدن خود را گرم كردند، در قسمت بعد علي دايي سرمربي پرسپوليس سرخ‌پوشان را به دو تيم نارنجي و سفيد تقسيم كرد تا در يك نيمه زمين به انجام بازي پرفشار بپردازند.

بازيكنان پرسپوليس پس از استراحتي كوتاه مجددا نكته‌هاي فني اين تمرين را از علي دايي شنيدند و بار ديگر همين تمرين را به مدت 20 دقيقه انجام دادند.

در بخش پاياني تمرين نيز علي دايي تمرين‌هاي ويژه‌اي را براي بازيكنان جناح چپ خود يعني شكوري،‌ اكبري، فشنگچي و الهايي در نظر گرفته بود و با جديت تمام اصرار بر ارسال سانترهاي صحيح از سوي اين بازيكنان داشت و بقيه بازيكنان نيز زير نظر عبدي و تاتار پس از انجام يك كار تركيبي، شوت به دروازه را تمرين كردند، 50 تماشاگر نظاره‌گر تمرين امروز عصر سرخ‌پوشان بودند.

در اين تمرين دايي با عصبانيت بيش از حد در هر بخش تمرين اشتباه‌هاي بازيكنان پرسپوليس را به آن‌ها مي‌گفت و بعضا بر سر بعضي بازيكنان قرمزپوش پايتخت فرياد مي‌زد. گویا دایی قصد دارد از این به بعد با جدیت بیشتر به کار اصلی اش یعنی مربیگری پرسپولیس بپردازد تا در زمین به جای روزنامه ها پاسخی به اظهارات افرادی همچون مایلی کهن بدهد!
تاریخ: 1389/5/19
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: