برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ماجرای پلاکاردی که از چشم علی دایی پنهانش کردند!

تمرین عصر امروز تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که برخی ها تلاش کردند پلاکارد حامی شیث رضایی از چشم علی دایی پنهان بماند.

 تیم فوتبال پرسپولیس که خود را برای برگزاری دیدار هفته چهارم لیگ برتر برابر صنعت نفت آبادان آماده می کند، عصر امروز سه شنبه تمریناتش را در زمین مجموعه ورزشی شرکت واحد پیگیری کرد.

براساس این گزارش، تمرین امروز سرخپوشان زیر نظر علی دایی و سایر اعضای کادر فنی برگزار شد که طی آن بازیکنان به مرور تاکتیک های مورد نظر سرمربی پرسپولیس پرداختند.

کریم باقری کاپیتان سرخپوشان که مشغول مداوای مصدومیت خود است امروز دقایقی با بازیکنان دوید و سپس به تمرینات اختصاصی پرداخت. بازیکنان ملی پوش این تیم نیز که به همراه تیم ملی در ارمنستان به سر می برند غایبان تمرین امروز بودند.

در حاشیه این تمرین برخی هواداران پرسپولیس در پلاکاردی از شیث رضایی که هفته گذشته مورد غضب فنی علی دایی قرار گرفته بود حمایت کردند که این اتفاق از چشم علی دایی پنهان ماند اما به گوشش رسید!

هواداران حامی کاپیتان دوم پرسپولیس قصد داشتند با نصب این پلاکارد در محل تمرین پرسپولیس به نوعی به سکونشینی رضایی در بازی قبل به علی دایی اعتراض کنند که با دخالت برخی مسئولان اجازه نصب کردن پیدا نکردند و قبل از اینکه علی دایی خود را به زمین تمرین برساند، آنرا جمع کردند و بردند!

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته چهارم دهمین دوره رقابتهای لیگ برتر روز یکشنبه هفته آینده در آبادان به مصاف تیم فوتبال صنعت نفت خواهد رفت.
تاریخ: 1389/5/19
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: