برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرپرستی به نام من سند نخورده / امسال نتايج مورد انتظار هواداران را کسب می کنیم

 کاوه چلمبری /خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

سر پرست ملوان باز هم با سلام و صلوات روی نیمکت نشست/چه کسی در با شگاه ملوان باسر پرست ،بدنساز،کمکهای پور غلامی،پزشک وتدارکات قرارداد نمی بندد؟!/ناخدا غلامي: سرپرستي ملوان به نام من سند نخورده اما براي موفقيت بايد حاشيه ها را دور کنيم

باز هم ناخدا غلامي با تعهد و وساطت در ديدار با مس روي نيمکت ملوان نشست تا مشخص شود حاشيه هاي آزار دهنده کماکان در تيم محبوب شمال وجود دارد: درج نام فرد ديگري به عنوان سرپرست در کيهان ورزشي، ناپديد شدن مديرعامل ملوان، عدم عقد قرارداد با سرپرست، مربيان و پزشک قوي سپيد. سرپرست محبوب ملوان معتقد است چسبيده به تيمکت اين تيم نيست و براي موفقيت ملوان با هواداران بي شمارش بايد حاشيه هاي موجود از ميان برداشته شوند. گفت و گوي ما با ناخدا غلامي از پيش روي شما مي گذرد:

در روز بازي ملوان و سپاهان روي سکوي فولادشهر نشسته بوديد!

من قرارداد نداشتم تا روي نيمکت بنشينم بنابر قانون افرادي روي نيمکت مي نشينند که ID کارت داشته باشند که اين شامل همه ي بازيکنان، مربيان، سرپرست، پزشک و تدارکات تيم مي شود. نمي توانستم خلاف کنم در جلسه ي قبل از بازي نماينده ي فدراسيون گفت روي سکو بنشينم.

آيا با شما قرارداد بسته اند؟

من قرارداد ندارم. آقاي بهمن صالح نيا در بازي نفت تهران تعهد دادند و بعد از يک ربع تاخير روي نيمکت نشستم. در بازي با مس کرمان هم باز آقاي صالح نيا تعهد دادند تا بدون ID کارت روي نيمکت بنشينم.

با شرايط موجود نمي خواهند با شما قرارداد ببندند؟

مشکلي وجود ندارد. اگر با من قرارداد امضا نکنند هيچ مشکلي ندارم. سند به نام من نخورده تا آخر عمرم با ملوان باشم. بنا به وظيفه ام و عشقم به شهرم به ملوان خدمت و کمک کرده ام. فعلا منطقه آزاد انزلي 80% و نيروي دريايي 20% مالکيت ملوان را دارند. اگر من بروم حتما بايد يک نفر نظامي به عنوان نماينده نيروي دريايي روي نيمکت ملوان بنشيند.

در حالي که در برگه ي رسمي هيات فوتبال انزلي شما به عنوان سرپرست ملوان به رسانه ها معرفي شده بوديد اما در مجله ي کيهان ورزشي نام فرد ديگري به عنوان سرپرست درج شده است!

از اين بابت ناراحت هستم. احساس مي کنم عده اي در داخل باشگاه يا خارج باشگاه با اهداف از پيش تعيين شده مي خواهند تنها نماينده ي نيروي دريايي در ملوان را که چهار سال در تيم بوده و مورد علاقه ي کادرفني و بازيکنان است ديگر در کنار تيم نباشد.

شما محبوب هواداران ملوان هم هستيد.

اين را جرات نمي کنم بگويم. امکان دارد در بين هواداران ملوان هم طرفدار داشته باشم هم منتقد.در تماسي که با مجله کيهان ورزشي داشتم آنها گفتند اشتباه شده و نام آقاي کرامتي به جاي شما به عنوان سرپرست چاپ شده است. به دنبال اين هستم کسي را که مي خواهد تنها نماينده ي نيروي دريايي که رابط خوبي بين نيروي دريايي و منطقه آزاد است، با آجا رابطه ي خوبي دارد و مسووليت بازيکنان سرباز را به عهده دارد در ملوان نباشد را پيدا کنم. اگر مشکلي براي بازيکنان سرباز پيش بيايد بايد شخصا پاسخگو باشم. متاسفم براي آنهايي که افراد کاري را مي خواهند از ملوان دور کنند.(اين جمله ي آخري را ناخدا نمي خواست که در مصاحبه درج شود.)

صمد مرفاوي مدعي شده سازمان ليگ و مسوولان ملوان اطلاعي درباره ي تغيير زمان بازي به ما ندادند و تنها روز بازي 15 دقيقه بازي را به جلو انداختند.

تاييد نمي کنم. مسولان مس کرمان چند روز قبل از بازي با فدراسيون فوتبال مکاتبه کردند بدون اينکه اطلاعي به ما داده باشند. مسولان تيم مس بايد دو هفته قبل به باشگاه ملوان و فدراسيون فوتبال خواسته ي خود را اعلام مي کردند در حاليکه صبح روز قبل از بازي سرپرست تيم مس آقاي موسوي خواستار تغيير زمان بازي شد. من به آقاي موسوي گفتم اين تغيير از عهده ي من خارج است و اين مساله را حتما به باشگاه اطلاع مي دهم. در جلسه ي قبل از بازي کادرفني با تغيير زمان بازي مخالفت کردند چون در تابلوهاي سطح شهر انزلي ساعت بازي 18:15 ذکر شده بود. سپس با خواهش هاي مکرر مسولان مس آقاي صالح نيا با 15 دقيقه زودتر برگزار شدن مسابقه موافقت کردند تا آنها به پرواز برگشتشان برسند و ما هم به آقاي پورغلامي اطلاع داديم. بيشتر هواداران ما از تغيير زمان بازي اطلاع نداشتند.

جلسه ي هيات مديره تشکيل شد؟

بله.

چه خبر از جلسه؟

خبري ندارم.

قرارداد ليدرها امضا شد؟

هنوز قرارداد خيلي از مربيان ملوان امضا نشده تا بعد از آن باشگاه با ليدرها قرارداد امضا کند! بدنساز تيم خاچاطوريان تنها قرارداد داخلي دارد، اصغر شيرپور قرارداد ندارد، ماساژور قرارداد ندارد، پزشک قرار داد ندارد، از بچه هاي تدارکات فقط يک نفر قرارداد دارد.

تکليف مديرعامل ملوان چه شد؟

نمي دانم به خدا، نمي دانم کجاست!

کار مهرداد اولادي براي اعزام با تيم ملي به ارمنستان به کجا رسيد؟

همين الان در مورد اولادي فاکسي به من رسيد که براي خروج از کشورش در شهريور و آبان 1389 مقدمات کار را فراهم کنيم. تنها اولادي نيست، حسين ابراهيمي، محسن مسلمان و مهدي دغاغله هم که همراه با تيم ملي اميد در خارج از کشور اردو دارند در نيروي دريايي بايد کارشان را انجام بدهم. قصد مخالفت ندارم، بازيکنان سرباز براي خروج از کشور بايد مراحل اداري را طي کنند. پس از انجام کارهاي مورد نياز در نيروي دريايي انزلي و تهران سازمان تربيت بدني آجا مجوز نهايي خروج بازيکنان سرباز را صادر مي کند. اين باعث افتخار ملوان است که تعداد ملي پوشانش زياد باشد.

با اين اوصاف اولادي به بازي دوستانه ايران و ارمنستان در ايروان نمي رسد؟

خير.

هواداران مشتاق رفتن به فزوين براي ديدن بازي ملوان و پيکان هستند. آيا تمهيداتي انديشيده شده؟

بعد از 41 سال و براي اولين باز در ديدار خارج از خانه ي ملوان در بازي با سپاهان در اصفهان تنها ده نفر از هواداران حضور داشتند. در حاليکه در ديدارهاي خارج از خانه هواداران ملوان همواره حضور چشمگيري داشته اند. در بازي با سپاهان باشگاه نتوانست مساعدت کند و به هواداران اتوبوس بدهد ولي اميدوارم از همين الان که زمان داريم باشگاه مساعدت کند و با تلاش ليدرها حدا قل 6 اتوبوس از هواداران ملوان به قزوين بيايند.

بازي چهارم ملوان در چارچوب ليگ برتر فوتبال ايران جام خليج فارس با پيکان را چگونه مي بينيد؟

بازي پيکان مثل ساير بازي هاست. درست است که احمدزاده از دوستان ما هست و سرمربي ملوان بوده ولي ملوان در اين ديدار براي کسب موفقيت پا به ميدان مي گذارد.

و صحبت پاياني؟

سرپرستي ملوان به نام من سند نخورده اما از آقايان خواهش مي کنم با اين اوصاف ملوان را به حاشيه نبرند. فرهاد پورغلامي مربي جوان و فعالي است و تيم را خوب بسته ملوان امسال مي تواند نتايج مورد انتظار هواداران را کسب کند. امسال بازيکنان خوبي را جذب کرديم تا اينجاي ليگ هم بازيهاي قابل قبولي داشتيم. تيم مس کرمان خيلي زهردار بود ولي موفق شديم اين تيم را که به شدت به دنبال سه امتياز بود شکست بدهيم. در ديدار با سپاهان بازيکنان بازي بدون نقصي را به نمايش گذاشتند. در بازي اول با نفت تهران يک سري مسايلي وجود داشت که نمي خواهم عنوان کنم در اين ديدار فشار روحي و رواني زيادي روي بازيکنان و مربيان حکمفرما بود. براي موفقيت ملوان با انبوه هوادارانش بايد حاشيه ها را از اين تيم محبوب دور کنيم.

تاریخ: 1389/5/19
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: