برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اسماعيل پور: تورنمنت لهستان براي يزداني و پسرم خوش يمن نبود

ورزش. كشتي. اسماعيل پور
تهران - يكي از مربيان تيم منتخب كشتي آزاد كشورمان در رقابت‌هاي بين المللي جام زيلكوفسكي لهستان گفت: اين تورنمنت براي رضا يزداني و مسعود اسماعيل پور خوش يمن و خوشايند نبود.

محمود اسماعيل پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا خاطر نشان كرد: تيم پنج نفره كشتي آزاد ايران در حالي به لهستان اعزام شد كه كادر فني بتواند در آخرين تورنمنت تداركاتي و بين‌المللي ، آنان را براي حضور يا عدم حضور در رقابت‌هاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو محك بزند.

وي افزود: متاسفانه مسعود اسماعيل پور در شرايطي كه مي‌توانست حرف‌هاي زيادي براي گفتن در رقابت‌هاي وزن ‪ ۶۰‬كيلوگرم داشته باشد از راهيابي به جمع نفرات برتر اين وزن محروم ماند كه مطمئنا اين نتيجه در نوع نگاه و تصميم‌گيري كادر فني تيم ملي تاثيرگذار خواهد بود.

اين مربي ، وضعيت رضا يزداني را هم مشابه شرايط پسرش خواند و گفت: كادر فني قصد داشت تا يزداني را در جام زيلكوفسكي لهستان در مقابل برخي از چهره‌هاي مطرح وزن ‪ ۹۶‬كيلوگرم دنيا مثل گاتسالوف و تگي يف قرار دهد تا اين ملي پوش اسبق كشورمان بتواند آخرين برآورد خود را نيز از سطح توانايي و آمادگي‌اش به عمل آورد.

اسماعيل پور ادامه داد: البته اين مساله تا ديدار نيمه نهايي به خوبي به سود يزداني پيش رفت، اما در حالي كه وي حريفاني از ليتواني و فرانسه را پشت سر گذاشت، در مقابل تگي يف قزاق دچار مصدوميت شد از رسيدن به فينال پيكارها بازماند.

وي در مورد آخرين وضعيت يزداني گفت: به محض وقوع اين اتفاق، او از تشك كشتي خارج و به بيمارستان منتقل شد تا زانوي آسيب ديده‌اش مورد عكسبرداري قرار گيرد.البته يزداني به محض بازگشت به ايران نيز در تهران ماند تا آزمايش‌هاي تخصصي و ويژه‌اي روي او صورت گيرد.

مربي اعزامي به لهستان، مصدوميت يزداني در جام زيلكوفسكي را يك شوك غيرمنتظره براي تيم ملي كشتي آزاد كشورمان خواند و افزود: جدي‌ترين گزينه وزن ‪ ۹۶‬كيلوگرم تيم ملي كشورمان در آستانه حضور در رقابت‌هاي جهاني ‪۲۰۱۰‬ مسكو دچار مشكل شده است كه اعزام او را با اما و اگر همراه مي‌كند.

اسماعيل پور از هرگونه اظهار نظر در مورد شدت مصدوميت يزداني خودداري كرد و گفت: تا جواب آزمايشات ‪ MRI‬اعلام نشود، نمي‌توان در مورد آخرين وضعيت او اظهار نظر دقيقي كرد اما آنچه مسلم است وي بايد مدتي به درمان و تمرينات ويژه بپردازد.

تاریخ: 1389/5/19
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: