برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

عواقب مصاحبه های جنجالی/کمیته انضباطی دایی و مایلی‌کهن را جریمه کرد/ احتمال محرومیت وجود دارد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از مصاحبه های تند علی دایی و محمد مایلی کهن علیه یکدیگر، این دو را به پرداخت جریمه نقدی محکوم کرد و به دو باشگاه سایپا و پرسپولیس نیز تذکر داد که در صورت تکرار این مصاحبه ها هر دو از نشستن روی نیمکت محروم خواهند شد.

به گزارش خبرنگار مهر، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد علی دایی و محمد مایلی کهن سرمربیان دو تیم فوتبال پرسپولیس تهران و سایپای البرز با توجه به نادیده گرفتن مفاد آئین نامه انضباطی و بخشنامه فدراسیون فوتبال مبنی بر انجام هرگونه مصاحبه شامل بر تحقیر، توهین تحریک آمیز و جنجالی هر یک به پرداخت 50 میلیون ریال جزای نقدی محکوم می‌شوند.

این مطالب به صورت جداگانه به مدیران عامل دو باشگاه سایپای البرز و پرسپولیس تهران تذکر داده شد که به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان باشگاه از تداوم مصاحبه افراد نامبرده جلوگیری به‌عمل آورند، در غیر اینصورت محرومیت از نشستن روی نیمکت و همراهی تیم درباره آنها منظور و اعمال خواهد شد.

طی روزهای اخیر علی دایی و محمد مایلی کهن در مصاحبه‌های مختلف همدیگر را مورد انتقاد شدید قرار دادند که در این بین دایی، مایلی کهن را داروغه خواند و مایلی کهن هم در پاسخ صحبت‌های مختلفی از جمله عذرخواهی نکردن دایی به علت شکست تیم ملی و مواردی اینچنینی را بیان کرد.


تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: