برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بسکتبال جام استانکوویچ-لبنانشکست ایران و نخستین پیروزی برای عراقی‏ها/ امروز مصاف با چین تایپه

تیم "ب" بسکتبال کشورمان سومین دیدار خود در مرحله مقدماتی رقابت‎های جام استانکوویچ لبنان را به عراق واگذار کرد تا این تیم موفق به کسب نخستین پیروزی خود در این مسابقات شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، چهارمین روز مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقات بسکتبال جام استانکوویچ لبنان روز سه شنبه با برگزاری 4 دیدار پیگیری شد. در دیدارهای برگزار شده دیروز تیم "ب" کشورمان با 4 اختلاف امتیاز در مصاف با عراق متحمل شکست شد. این دومین شکست برای شاگردان محمد کسایی‎پور و نخستین پیروزی برای عراق در این رقابت‏ها بود.

در دیگر دیدارهای روز سه شنبه، ژاپنی‏ها از سد قزاقستان گذشتند. دیدار دو تیم قطر و فیلیپین با پیروزی عرب‎ها به پایان رسید و اردن نیز در مصاف با لبنان شکست را پذیرفت. نتیجه دیدارهای برگزار شده در روز چهارم مرحله مقدماتی مسابقات جام استانکوویچ لبنان به شرح زیر است:

* ژاپن 100- قزاقستان 75
* ایران 77- عراق 81
* قطر 65- فیلیپین 61
* لبنان 63- اردن 54

در پایان این روز از مسابقات، تیم "ب" کشورمان با تنها یک پیروزی از سه دیدار برگزار شده خود در رده چهارم گروه A قرار گرفت. در این گروه ژاپنی‏ها با 2 برد و یک باخت صدرنشین است. در حالیکه در گروه B  لبنان صدر جدول را در اختیار دارد. این تیم همراه با قطر دو تیم بدون شکست این مسابقات تا به امروز هستند. در حالیکه تیم‎های اردن و سوریه نیز تیم‌هایی هستند که تمام دیدارهای خود را واگذار کرده‎اند.

جدول رده‌بندی 8 تیم شرکت کننده در مسابقات بسکتبال جام استانکوویچ لبنان تا پایان دیدارهای روز چهارم مرحله مقدماتی به شرح زیر است:

گروه A:
1- ژاپن (3 بازی، 2 برد، یک باخت، 4 امتیاز)
2- چین تایپه (3 بازی، 2 برد، یک باخت، 4 امتیاز)
3- قزاقستان (4 بازی، 2 برد، 2 باخت، 4 امتیاز)
4- ایران (3 بازی، یک برد، 2 باخت، 2 امتیاز)
5- عراق (3 بازی، یک برد، 2 باخت، 2 امتیاز) 

گروه B:
1- لبنان (3 بازی، 3 برد، 6 امتیاز)
2- قطر (3 بازی، 3 برد، 6 امتیاز)
3- فیلیپین (4 بازی، 2 برد، 2 باخت، 4 امتیاز)
4- اردن (3 بازی، 3 باخت، بدون امتیاز)
5- سوریه (3 بازی، 3 باخت، بدون امتیاز)

مرحله مقدماتی سومین دوره رقابت‎های بسکتبال جام استانکوویچ لبنان امروز چهارشنبه با برگزاری 4 دیدار به پایان می‎رسد. تیم کشورمان در این روز به مصاف چین‎تایپه می‏رود. برنامه دیدارهای امروز به شرح زیر است:

* ایران- تایوان 
عراق - ژاپن
* اردن - سوریه
* لبنان- قطر

سومین دوره مسابقات بسکتبال جام استانکوویچ لبنان تا 24 مردادماه ادامه دارد. تیم قهرمان این مسابقات سهمیه حضور در پیکارهای جام ملت‏های مردان 2011 آسیا را کسب می‎کند. 


تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: