برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

عسگری در گفتگو با مهر:هیچ مدالی جز طلا تیم ایران را راضی نمی‌کند/ حضور ساعی ارزشمند است

سرمربی تیم نوجوانان ایران گفت: برای کسب دو مدال طلا در بازیهای المپیک سنگاپور سخت تمرین کرده ایم و هیچ مدالی غیر از آن برای ما راضی کننده نخواهد بود.

فریبرز عسگری با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر افزود: کلیه برنامه هایی که برای حضوری موفق در المپیک نوجوانان طراحی کرده بودیم به خوبی اجرا شد، اکنون هر دو نفر اعزامی پس از پشت سر گذاشتن تمرینات سخت و فشرده در آمادگی بسیار خوبی قرار گرفته و فقط با هدف کسب مدال طلا راهی گوانگجو شده اند.

وی ادامه داد: پنج ماه تمام سخت تمرین کرده ایم، هفته آخر تمرینات نشان داد که سلیمانی و رضایی نسبت به زمانی که در مکزیک موفق به کسب مدال جهانی شدند خیلی پیشرفت کرده اند، این دو هم با انگیزه تر شده اند و هم تجربه بیشتری پیدا کرده اند.

سرگروه سابق تیم ملی تکواندو در مورد رقبای دو ملی پوش اعزامی به سنگاپور گفت: هر شش نفری که در مکزیک موفق به کسب سهمیه شدند را می شناسیم ولی همانطور که نفرات تیم ما تفاوت های با آن زمان دارند، آنها نیز تمرین کرده و بهتر از آن چیزی هستند که در مکزیک بودند. ولی خوب بازهم روی شگردها و کار فنی آنها آنالیز خوبی داریم.

عسگری در مورد حضور ساعی در سنگاپور هم گفت: به واقع نمی توان از نقش تاثیرگذار و ارزشمند ساعی در کنار تیم نوجوانان به سادگی گذشت، بدون شک دو فکر بهتر از یک فکر است و من از نظرات و تجربیات او برای بهبود کار نوجوانان خیلی استفاده کردم و نفرات تیم هم وقتی شنیدند هادی به سنگاپور می آید خیلی خوشحال شدند.

سرمربی نوجوانان در پایان گفت: ما برای کسب دو مدال طلا سخت تمرین کردیم، هیچ مدالی غیر از طلا نه من و نه اعضای تیم را راضی نمی کند، به امید خدا برای رسیدن به این هدف تلاش خواهیم کرد.

نخستین دوره بازیهای المپیک نوجوانان از روز 23 مرداد تا 4 شهریور ماه در سنگاپور برگزار خواهد شد.


تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: