برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حجازي: رفاقت ديرينه كادر فني استقلال رمز موفقتيت آبي پوشان خواهد بود

ورزش. فوتبال. فوتبال
تهران - رييس كميته فني باشگاه استقلال تهران گفت: اعضاي كادر فني استقلال رفاقتي ديرينه با هم دارند و بدون شك اين اتحاد در رقابت‌هاي ليگ دهم و نتايجي كه ما كسب خواهيم كرد، موثر خواهد بود.

ناصر حجازي روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: حضور مجدد خود را در باشگاه استقلال به فال نيك مي‌گيرم ولي به طور جتم مسووليت من بيشتر از گذشته شده است چرا كه كادر فني تحت نظر من خواهد بود و بايد مسايل آن‌ها و تيم را دنبال كنم.

وي در مورد پرويز مظلومي گفت: مظلومي از بازيكنان من بود و وي امروز يكي از بهترين مربيان درجه اول ايران است. اگر نگاهي به كارنامه وي داشته باشيم ، خواهيم ديد كه با ابومسلم و مس نتايج خوبي كسب كرد و با اين نتايج بود كه به عنوان گزينه مربيگري استقلال مطرح و در نهايت انتخاب شد.

مشاور باشگاه استقلال تهران تاكيد كرد : هدف همه ما موفقيت استقلال است و براي همين دست ياري به هم داده ايم، البته خيلي‌ها مي‌گفتند اين دست دادن ها ، مصنوعي است اما مي‌گويم اين چنين نيست و به خاطر استقلال و موفقيت اين تيم با دل و جان به همديگر كمك خواهيم كرد.

وي در مورد تيم استقلال در ليگ دهم گفت: اين تيم در ابتداي سال و در زمان نقل و انتقالات حدود ‪ ۱۲‬تا ‪ ۱۴‬بازيكن خود را از دست داد اما بازيكنان خوبي را نيز به خدمت گرفته كه براي هماهنگي آنها نياز به زمان و صبر است كه هواداران بايد در اين خصوص شكيبايي نشان دهند.

حجازي تاكيد كرد: به نظر من فتح اله زاده مي‌دانست چه كاري را دارد ، انجام مي‌دهد چرا كه قبول مسووليت چنين تيمي كار آساني نبود اما وي اين وظيفه خطير را تقبل كرد. باز هم تاكيد مي‌كنم تيم خيلي دير بسته شده است اما به نظر من تيم خوبي داريم و پتانسيل موفقيت را در بين نفرات مي‌بينم كارشناس فوتبال كشورمان گفت: به نظر من تيم‌هاي اول تا پنجم ليگ شرايط يكسان و نزديكي دارند، اگر كمي دقت كنيم مي‌توانيم به آن چه مي‌خواهيم، برسيم.

وي گفت: با توجه به مسووليتي كه قبول كرده ام در تمام بازي‌هاي استقلال در استاديوم‌ها حاضر مي‌شوم، اگر كمبودي در تيم ببينم به مظلومي گوشزد خواهم كرد و اميدوارم وي نيز اين مسايل را با دل و جان قبول كند. البته من پيشنهاد مي‌دهم اما سرمربي تيم در تمامي وظايف خود مختار است و اگر نتايج مورد نظر مسوولان باشگاه نبود، وي بايد پاسخگو باشد.

حجازي در مورد بازي استقلال تهران در هفته چهارم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال ايران گفت: آبي پوشان در اين هفته بايد به مصاف استيل آذيني بروند كه يارگيري خوبي را انجام داده است. اين بازي براي هر دو تيم مشكل است اما با توجه به اسم و نامي كه استقلال دارد، كفه ترازو به نفع ما سنگيني مي كند.
تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: