برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

چلسي ريكاردو كارواليو را به رئال مادريد مي‌فروشد

ورزش. فوتبال. رئال مادريد
تهران - باشگاه رئال مادريد در حال تكميل قرارداد خريد هافبك مياني پرتغالي باشگاه چلسي، ريكاردو كارواليو است.

كارواليو در سال ‪ ۲۰۰۴‬در دوران خوزه مورينيو در ازاي ‪ ۱۹‬ميليون و ‪۸۰۰‬ هزار پوند از پورتو به چلسي آمده بود و همراه با اين تيم سه بار قهرمان ليگ برتر شد.

رئال مادريد حاضر شده است براي اين بازيكن ‪ ۳۲‬ساله شش ميليون و ‪ ۷۰۰‬هزار پوند بپردازد. با اين قرارداد، كارواليو مجددا با خوزه مورينيو همكاري خواهد كرد.

باشگاه چلسي در بيانيه‌اي از خدمات شش ساله ريكي در اين باشگاه قدرداني كرده و براي او آرزوي موفقيت كرده است.

علاوه بر سه بار قهرماني در ليگ برتر و در استمفورد بريج، كارواليو همراه با چلسي سه بار قهرمان جام حذفي، دو بار قهرمان جام اتحاديه باشگاه‌هاي انگليس و دو بار فاتح جام خيريه كاميونيتي شيلد شد.

او پنجمين بازيكني است كه امسال تابستان با رئال مادريد قرارداد امضا مي كند. پيش از او آنخل دي ماريا از پرتغال، پدرو لئون و سرجيو كانالز از اسپانيا و سامي خديرا ستاره آلماني جام جهاني با رئال مادريد قرارداد بستند.

ماه گذشته ، كارواليو به رسانه‌هاي اسپانيايي گفته بود پيوستن به مورينيو براي او يك رويا است.

كارواليو گفت: اگر امكان عقد قرداد با رئال مادريد باشد، فورا به آنجا مي روم، خواه با دويدن، خواه شنا كردن. بازي براي رئال مادريد كه به نظر من بهترين باشگاه جهان است و دستور گرفتن از بهترين مربي تاريخ فوتبال براي من يك رويا است.

ستاره پرتغالي افزود: من با مورينيو دو دوره حيرت آور را در چلسي و پورتو تجربه كردم. تصور يك قهرماني ديگر با او در رئال مادريد هم شگفت آور است.

كارواليو در طول بيش از ‪ ۲۰۰‬بازي در چلسي ‪ ۱۱‬گل به ثمر رساند. او پس از جو كول ، ميشل بالاك، جوليانو بلتي و دكو پنچمين بازيكني است كه امسال تابستان ورزشگاه استمفورد را ترك مي‌كند.تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: