برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش مجلس بزودی منتشر می‌شود/پایان کار کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی/ مخالفت مجلس با تمدید مهلت

مهلت 9 ماهه کمیته تحقیق و تفحص مجلس از سازمان تربیت بدنی به پایان رسید و قرار است ظرف دو ماه آینده گزارش نهایی این کمیته به هیئت رئیسه ارائه و در صحن علنی قرائت شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهلت قانونی کمیته تحقیق و تفحص مجلس از سازمان تربیت بدنی در دوره ریاست محمد علی آبادی روز 18 مردادماه به پایان رسید و این کمیته موظف است با جمع بندی گزارش کارشناسان و بازرسان خود حداکثر ظرف دو ماه آینده گزارش نهایی خود را به کمیسیون فرهنگی و هیئت رئیسه مجلس ارائه کند.

این درحالی است که یحیی زاده رئیس کمیته تحقیق و تفحص مجلس اظهار داشته با توجه به گستردگی حوزه ورزش و همکاری نکردن برخی فدراسیونها برای بررسی تمامی بخش های این حوزه امیدواریم هیئت رئیسه حداقل یک ماه دیگر مدت کار بررسی از سازمان تربیت بدنی را تمدید کند.

مجلس تاکنون با این درخواست کمیته تحقیق و تفحص موافق نکرده و خواستار تسریع در ارائه گزارش کمیته تحقیق شده است.

کمیته تحقیق و تفحص مجلس از سازمان تربیت بدنی با حضور 15 نماینده شامل 11 نماینده کمیسیون فرهنگی و 4 نماینده از سایر کمیسیون‌ها به ریاست سیدجلال یحیی زاده رئیس فراکسیون ورزش از زمستان گذشته تحقیق و بررسی از بخش‌های مختلف سازمان تربیت بدنی و فدراسیون‌های ورزش را پیگیری می کند و قرار است طی گزارشی بررسی‌های خود را در مورد عملکرد سازمان تربیت بدنی در دوره ریاست محمد علی آبادی را منتشر کند.


تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: