برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ابراهيمي، ميرزايي و جوكار همچنان مورد بي‌مهري كادر فني تيم ملي هستند

ورزش. كشتي. اردو
تهران- سعيد ابراهيمي، جمال ميرزايي و ميثم جوكار با كسب نكردن مجوز براي حضور در رقابتهاي بين‌المللي جام موحد و حبيبي، بار ديگر مورد بي‌توجهي كادر فني تيم ملي كشتي آزاد قرار گرفتند.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ايرنا؟ اين سه آزادكار اسبق تيم ملي كشتي كشورمان در حالي از حضور در رقابتهاي بين‌المللي جام موحد و حبيبي محروم ماندند كه مدتهاست رايزني متوليان ورزش استان همدان براي بازگشت آنان به عرصه ملي كشتي در جريان است.

در همين راستا سيد جلال صابريون، رييس هيات كشتي استان همدان نيز چندي پيش از ارسال درخواست كتبي خود براي حضور اين كشتي گيران در جام حبيبي و موحد خبر داد كه گويا اثر چنداني در تصميمات كادر فني نداشت.

البته همداني‌ها در نامه مذكور كه به فدراسيون ارسال شده و خواسته‌اند تا سعيد ابراهيمي، جمال ميرزايي و ميثم جوكار در اين جام به ميدان بروند كه با مخالفت متوليان تيم ملي مواجه شده است.

به گفته رييس هيات كشتي همدان، آمادگي جسماني و نحوه تمرينات ميرزايي و جوكار در طول مدت دوري از اردوهاي تيم ملي، مطلوب و رضايت بخش بوده ،اما متوليان كشتي استان، فقط از وضعيت جسماني سعيد ابراهيمي اظهار بي‌خبري كرده بودند.

از سوي ديگر كادر فني تيم ملي كشتي آزاد كشورمان در مورد مخالفت با درخواست هيات كشتي همدان، توجيه قابل قبولي ارايه كرده و معتقد است كه ماههاست روي نفرات حاضر در اردوي تيم ملي برنامه ريزي شده و به واقع بايد ديد كه حضور كشتي گيران در اردوها و يا تورنمنت‌هاي بين‌المللي ، منطقي و سازنده است يا خير؟
گويا شانس كشتي گيراني كه در اردوهاي تمريني تيم ملي حضور نداشتند، براي حضور در مسابقات مختلف بسيار كم است ،چرا كه درفاصله كمتراز دوماه تا مسابقات جهاني، نمي‌توان مدعيان جديدي كه هيچ اطلاعي از شرايط بدني شان نيست را به جمع اردونشينان و مدعيان اضافه كرد.

بدين ترتيب، هر سه مدعي كشتي استان همدان با توجه به پيشينه‌هاي قبلي خود از حضور در رقابتهاي بين‌المللي جام موحد و حبيبي محروم شدند تا كماكان اميد به سال آينده و حضور در رويدادهاي بزرگ آتي باشند.

تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: