برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

با غلبه بر شاهين پارس جنوبي صورت گرفت؛راهيابي تيم فوتسال بانوان كنگان به رقابت‌هاي ليگ كشور

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : تيم فوتسال بانوان كنگان با غلبه بر تيم شاهين پارس جنوبي به رقابت‌هاي ليگ كشوري راه يافت

خبرگزاری زنان ایران – عسلویه
سرویس ورزشی – مسابقات

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : تيم فوتسال بانوان كنگان با غلبه بر تيم شاهين پارس جنوبي به رقابت‌هاي ليگ كشوري راه يافت .

به گزارش خبرگزاری ایونا ، شامگاه ديروز ديدار پاياني مسابقات فوتسال ليگ بانوان استان بوشهر با ديدار تيم‌هاي فوتسال بانوان اميد نوين كنگان و شاهين پارس جنوبي برگزار شد كه تيم كنگان با برتري 2 بر يك موفق به راهيابي به ليگ فوتسال بانوان كشور شد.

در نيمه نخست اين ديدار هر دو تيم با انجام بازي احتياطآميز به ارزيابي همديگر پرداختند و بازي نسبتا پاياپايي را برگزار كردند و هيچ توپي از خط دروازه‌ها عبور نكرد و تساوي صفر بر صفر حاصل نيمه نخست بود.

با آغاز نيمه دوم تيم اميد نوين كنگان سوار بر بازي شد و با به ثمر رساندن دو گل پياپي از شاهين جلو افتاد.

در ادامه كار تيم فوتسال بانوان شاهين پارس جنوبي نيز به انجام حمله پرداخت و در دقايق پاياني بازي يكي از گل‌ها را جبران كرد و اين بازي جذاب و ديدني با نتيجه 2 بر يك به نفع اميد نوين كنگان پايان يافت و تيم فوتسال كنگان با اين پيروزي به عنوان قهرماني استان رسيد و جواز حضور در ليگ كشور را به‌دست آورد.

سرپرست تيم فوتسال اميد نوين كنگان در پايان اين نبرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تيم ما بسيار خوب بود و در برابر ستاره‌هاي بوشهري بسيار خوب و عالي بازي كردند و استحقاق قهرماني را داشتند.

ندا پاك‌نژاد گفت: بازي در نيمه نخست خشن و محكم بود ولي بازيكنان ما هرگز احساسي نشده و فقط به حرف‌هاي سرمربي‌شان گوش مي‌كردند و نتيجه بازي خوب خود را گرفتند.

وي ادامه داد: اميدوار هستيم كه در ليگ فوتسال كشور نيز بتوانيم با شايستگي از حيثيت فوتبال كنگان دفاع كنيم.

سرمربي تيم فوتسال اميد نوين كنگان نيز با انتقاد از وضعيت از داوري در اين مسابقه يادآور شد: داوري بسيار بد بود ولي تعصب و غيرت كنگاني به آنها پاسخ خوبي داد و زماني كه داور بازي ما را سه نفره كرده بود و دو نفر از بچه‌هاي ما اخراج شده بود، ما گل دوم را به ثمر رسانديم و توانستيم با اين گل قهرمان اين دوره از مسابقات شويم.

شهلا عمله تصريح كرد: تيم شاهين پارس جنوبي براي جبران باخت دوره مقدماتي خودش را آماده كرده بود ولي ما هفته‌ها تمرين و زحمت دسته جمعي بچه‌ها را به هدر نداديم و با منطق و به دور از احساسات بازي كرديم و توانستيم به قهرماني برسيم.

وي افزود: بهترين بازيكن و بهترين گلزن از تيم ما بود و خانم فاطمه كوركي به عنوان بهترين گلزن اين مسابقات شناخته شد.

سرمربي اميد نوين كنگان اضافه كرد: اميدوار هستيم كه مسئولين شهرستاني و استاني از اين تيم نوپا حمايت كنند و اميدواريم مسئولين ما را در مسابقات كشوري تنها نگذارند و حمايت‌هاي خودشان را از ما دريغ نكند تا سرنوشت ما مثل تيم‌هاي ابوذر، ايرانجوان و فجر كنگان نشود.

مدير مجموعه ورزشي شهداي شهرستان كنگان و مديرعامل باشگاه اميد نوين نيز اين پيروزي و قهرماني را حاصل همدلي و اتحاد هيئت فوتبال، اداره تربيت‌بدني و امور ورزش بانوان كنگان دانست و اين برد را به مردم كنگان تقديم كرد.
جليل صفايي بيان داشت: از مسئولان استاني و كشوري مي‌خواهيم كه به اين تيم توجه ويژه‌اي شود تا سرنوشت تيم فوتسال بانوان كنگان به سرنوشت تيم‌هاي راه‌يافته به رقابت‌هاي كشوري و استاني مبدل نشود.

کدخبر : 89052009

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: ورزش زنان
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: