برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

انتخابات فدراسيون پزشكي ورزشي كشور بعد از ماه رمضان برگزار مي‌شود

ورزش. پزشكي ورزشي. اردبيل
اردبيل - دبير فدراسيون پزشكي ورزشي كشور گفت: به لحاظ عدم ثبات مديريتي و ساختاري در فدراسيون پزشكي ورزشي بعد از ماه مبارك رمضان نشست مجمع و انتخابات اين فدارسيون برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرنگار ايرنا، داود آزادبخت روز چهارشنبه در مجمع ساليانه هئيت پزشكي ورزشي استان اردبيل در سالن كنفرانس ورزشگاه شش هزار نفري پهلوان حسين رضازاده اظهار داشت: فدراسيون پزشكي ورزشي در طول شش ماه اخير مسئولان متفاوتي را به خود ديده است كه اميدوارم بعد از برگزاري انتخابات به ثبات ساختاري و مديريتي برسد.

وي افزود: فدارسيون پزشكي ورزشي به عنوان پرچمدار و ارايه‌دهنده خدمات درماني ، پزشكي و حمايتي در جامعه ورزشي ايران انجام وظيفه مي‌كند و با شعار حمايت از ورزش قهرماني و پشتيباني از سلامت جامعه ورزشي شناخته شده است.

دبير فدراسيون پزشكي ورزشي كشور يكي از دغدغه‌ها و مشكلات استان‌ها را نداشتن استقلال كاري دانست و گفت: نبود فضاي كاري مناسب و مستقل براي هيات اي پزشكي ورزشي يكي از مشكلات اين فدارسيون است كه مصمم هستيم با يك برنامه ريزي مدون در فدارسيون پزشكي ورزشي استقلال كاري براي هيات‌هاي استاني فراهم كنيم.

آزادبخت افزود : ورزش حرفه‌اي در كشور ما رشد چشمگيري دارد ولي متاسفانه استفاده از داروهاي نيرو زا و مسايل دوپينگ ضربات سنگين و زيادي بر پيكر جامعه ورزشي وارد مي‌كند.

وي اضافه كرد: فدارسيون پزشكي ورزشي اين حق را دارد كه با متخلفين و سو استفاده‌كنندگان برخورد جدي داشته باشد تا اينكه كشور ما بتواند تيم‌هاي قدرتمندي را به المپيك و مسابقات جهاني اعزام كند.

آزادبخت به نزديك بودن بازي‌هاي آسيايي و مسابقات المپيك گوانگ ژو اشاره كرد و گفت: هدف ما اين است سلامتي و تندرستي ورزشكاران كشورمان را كه در تيم‌هاي مختلف حضور دارند را به نوعي تضمين كنيم تا در المپيك و بازي‌هاي آسيايي شاهد كسب مدال‌هاي رنگارنگ توسط آنها باشيم.

وي با اعلام آمادگي ستاد ملي مبارزه با دوپينگ و فدراسيون پزشكي ورزشي در اين عرصه افزود: ما بايد پيش نياز و بستر آموزشي را در بين ورزشكاران فراهم كنيم و اين كار با همكاري و اطلاع رساني رسانه‌هاي جمعي و مطبوعات محقق خواهد شد تا شاهد مسايل ناگوار دوپينگ نشويم.

دبير فدراسيون پزشكي ورزشي كشور خاطرنشان كرد : استان اردبيل را داراي پتانسيل و استعداد فراوان در زمينه ورزش است و اين استان پهلوان پرور و قهرمان خيز است و كسب رتبه اول توسط هيات پزشكي ورزشي استان اردبيل در بين ‪ ۳۲‬استان در حوزه فدارسيون پزشكي ورزشي نشان از لياقت و استعداد آن است.

توفيق كابلي سرپرست اداره كل تربيت بدني استان اردبيل هم در اين جلسه با ارايه گزارشي از وضعيت ورزش استان پيشنهاد كرد براي بيمه ورزشكاران ، شركت بيمه جديدي با عنوان بيمه ورزش همانند بيمه معلم براي معلمان ايجاد شود تا ورزشكاران بتوانند از خدمات بهتري استفاده كنند.


تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: