برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سردارملاحي:هيات مديره فوتبالي اهرم قدرت باشگاه پاس است

ورزش. فوتبال. پاس. ملاحي
همدان - مديرعامل باشگاه فرهنگي ورزشي پاس گفت: هيات مديره فوتبالي اهرم قدرت اين باشگاه در رقابت‌هاي ليگ برتر كشور است.

سردار كريم ملاحي شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: حمايت مالي و معنوي اعضاي هيات مديره باشگاه باعث شده تا كادر فني و بازيكنان بدون دغدغه و با آرامش و تمركز لازم در راستاي موفقيت تيم گام بردارند.

وي اضافه كرد: كمتر باشگاهي در كشور داراي هيات مديره‌اي اهل فن و مطلع از مسايل ريز و درشت فوتبال است و باشگاه پاس اين شرايط ايده آل را در خود دارد.

ملاحي بيان داشت: باشگاه پاس در پروسه انتقال تيم‌هاي ليگ برتري تهران به شهرستان‌ها شرايط بسيار بهتري را نسبت به ديگر تيم‌هاي انتقال يافته داشته و اكنون از امكانات بسيار مطلوبي برخودار است.

وي اظهار داشت: انتقال اين تيم به همدان دستاورد مهمي را براي فوتبال اين استان به ارمغان آورده و اين اقدام دولت و نيروي انتظامي بسيار قابل تقدير است.

وي افزود: فوتبال همدان با انتقال تيم پاس نه تنها شرايط حرفه‌اي را پيدا كرده بلكه باعث شده تا خيل عظيمي از جوانان و نوجوانان از تماشاي مسابقات ليگ برتر فوتبال كشور لذت ببرند.

مديرعامل باشگاه پاس با تاكيد بر نقش ويژه اعضاي هيات مديره در توانمندسازي باشگاه و ايجاد ثبات ماندگاري اين تيم در همدان گفت: امروزه حمايت لازم از تيم پاس در همدان باعث سربلندي افرادي شده كه باني انتقال اين تيم بوده اند.

وي با قدرداني از حمايت مطلوب صدا و سيماي مركز همدان، خبرگزاري‌ها و نشريات محلي و نمايندگان خبري مطبوعات ورزشي كشور در اين استان،افزود:
خبرنگاران يكي از عوامل موفقيت تيم پاس بوده‌اند و اين پشتيباني باعث شده تا پاس يكي از تيم‌هاي بي‌حاشيه در فوتبال كشور باشد.

وي گفت: به عنوان مديرعامل باشگاه، اخلاق مداري و تعصب گروهي را سرلوحه باشگاه پاس قرار داده ام و اميدوارم امسال در ليگ برتر موفق باشيم.

معاون فرهنگي باشگاه پاس همدان نيز دراين مراسم گفت: اين باشگاه با داشتن مسوولاني متعهد، هواداراني متعصب و مردماني متمدن و با ايمان توانسته يكي از الگوهاي فوتبال در كشور باشد.

سيد علي حسني با اشاره به نقش كليدي خبرنگاران در كمك به اهداف توسعه گرايانه باشگاه پاس افزود:خبرنگاران به عنوان پل ارتباطي مردم و مسوولان اجرايي همواره نقش محوري را در جامعه دارند و بايد با انعكاس حقايق و واقعيت‌ها حس اعتمادسازي را در مردم تقويت كنند.

حسني با تاكيد بر تشريح نقاط ضعف و قوت در ورزش به خصوص تيم پاس از سوي خبرنگاران گفت: باشگاه پاس از تحليل و گزارش‌هاي سازنده كه بتواند به اين تيم كمك كند، استقبال خواهد كرد.


تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: