برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

يك كارشناس بسكتبال : عملكرد ملي پوشان بسكتبال ب ايران در مجموع قابل قبول است

ورزش. بسكتبال. بسكتبال
تهران - كارشناس بسكتبال ايران گفت: برخي از بازيكنان تيم بسكتبال ب ايران نشان دادند توانايي و قابليت‌هاي بسياري دارند و در مجموع از عملكرد اين تيم در رقابت‌هاي جام استانكوويچ لبنان رضايت دارم.

مهران شاهين طبع روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود:
روزي كه تيم بسكتبال ب ايران تشكيل شد اهداف و تعاريف خاصي براي آن در نظر گرفته شد كه يكي از اين موارد حضور ملي پوشان ب بسكتبال كشورمان در رقابت‌هاي برون مرزي و برخي از مسابقات آسيايي بود.

وي ادامه داد: بازي‌هاي اين تيم را نديده ام اما با توجه به شناختي كه از كسايي پور سرمربي اين تيم دارم و نسبت به دانشي كه اين مربي در اختيار دارد، بدون شك بايد منتظر اخبار خوشي از اين تيم در آينده باشيم.

كارشناس بسكتبال كشورمان ادامه داد: با توجه به اين كه برخي از بازيكنان اين تيم در گذشته زير سايه ملي پوشان نامداري قرار داشتند، با تشكيل تيم ب اين نفرات شانس بسياري پيدا كردند كه خودشان را نشان دهند و برخي از آن ها به خوبي از اين موقعيت بهره بردند و نشان دادند مي‌توان روي آن ها سرمايه‌گذاري كرد.

به گفته وي كشوري همچون ايران بايد بيش از يكي تيم بسكتبال داشته باشد و اين مهم در حال انجام است، بايد زمان داد و بر روي اين نفرات سرمايه گذاري كرد و با استراتژي‌هاي مشخص راه را براي موفقيت اين تيم باز كرد.


تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: