برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ليگ برتر فوتبال؟ جدال ستاره‌ها در آزادي

ورزش. فوتبال. ليگ
تهران- هفته چهارم از رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور از روز جمعه هفته جاري آ غاز مي‌شود كه در حساسترين بازي هفته ستارگان استيل آذين و استقلال در ورزشگاه آزادي به مصاف هم مي‌روند.

به گزارش روز چهارشنبه، پس از تلاش‌هاي فراوان و اعتراضات مربيان ومسوولان باشگاه ها، سازمان ليگ برنامه برگزاري هفته چهارم را با تغييراتي مواجه كرد كه در آن رقابت‌هاي اين هفته در ‪ ۳‬روز برگزار مي‌شود.

بر اين اساس مسابقات اين هفته از روز جمعه آغاز و يكشنبه هفته آينده به پايان مي‌رسد.

در حساسترين بازي تيم‌هاي استيل آذين و استقلال تهران از ساعت ‪ ۲۱:۴۵‬شنبه شب در ورزشگاه آزادي به مصاف هم مي‌روند.

حضور بازيكنان نامدار در تركيب هر دو تيم و قرار گرفتن سياوش اكبرپور و حسين كاظمي كه سالها با پيراهن استقلال بازي‌هاي درخشاني را انجام دادند روبروي تيم سابقشان مي‌تواند بر زيباي و حساسيت‌هاي اين بازي بيافزايد.

مسوولان استيل آذين در اين فصل تيم پرستاره‌اي را روانه مسابقات كرده اند كه البته با نواقص و ضعف‌هاي بسيار زيادي در درون دروازه و خط دفاعي روبرو است.

اين تيم در بازي هفته دوم سوشا مكاني دروازه بان خود را به دليل مصدوميت از دست داد و در خط دفاعي نيز آنقدر ضعيف است كه تومباكويچ سرمربي صربستاني مجبور شد علي كريمي را به خط دفاعي ببرد.

هرچند استيل آذين در خط حمله و ميانه ميدان تيم خوب و پرمهره‌اي است اما ضعف‌هاي خط دفاعي مي‌تواند در بازي‌هاي بزرگ براي آنان مشكل ساز شود.

استيل آذين در حال حاضر هفت امتيازي است و براي حفظ جايگاه خود در جدول رده بندي و صعود احتمالي به صدر جدول بايد استقلال را با شكست روبرو كند.

از سوي ديگر استقلال تهران كه از ‪ ۳‬بازي نخست خود تنها چهار امتياز كسب كرده و در رتبه نهم قرار دارد براي رسيدن به شرايط مطلوب بايد دست پر از زمين خارج شود چرا كه باخت يا تساوي احتمالي مي‌تواند آغاز مشكلات متعددي براي تيمي باشد كه هميشه در كنار حاشيه زندگي مي‌كند.

مصدوميت‌هاي متوالي بازيكنان استقلال و از سوي ديگر اشتباهات و ضعف‌هاي مدافعان، عواملي است كه پرويز مظلومي را با نگراني‌ها زيادي روبرو كرده است.

در ديگر بازي‌هاي مهم شنبه شب تبم سايپاي كرج كه در هفته‌هاي ابتدايي با ‪ ۲‬باخت روبرو شده است ميزبان ذوب آهن هفت امتيازي خواهد بود.

در آخرين ديدار هفته چهارم يكشنبه شب تيم فوتبال صنعت نفت آبادان صدرنشين مسابقات ميزبان پرسپوليس تيم چهارم جدول رده بندي است.

نفتي‌ها كه در ‪ ۳‬بازي نخست به پيروزي رسيده و مسابقات ليگ برتر را درخشان آغاز كرده‌اند در ورزشگاه خالي از تماشاگر ميزبان پرسپوليس هستند.

نفتي‌ها همچنان با محروميت تماشاگران خود روبرو هستند و اين مساله مي تواند كمك شاياني به علي دايي و بازيكنانش براي امتياز گرفتن از نفت آبادان محسوب شود.

برنامه بازي‌هاي هفته چهارم:
جمعه ‪ ۲۲‬مرداد ماه
نفت تهران - فولاد خوزستان ساعت ‪ ۲۱:۳۰‬ورزشگاه اكباتان تهران
صباي قم - راه آهن شهرري ساعت ‪ ۲۱:۳۰‬ورزشگاه يادگار امام(ره)
مس كرمان - شهرداري تبريز ساعت ‪ ۲۱:۳۰‬ورزشگاه باهنر كرمان
تراكتورسازي تبريز - پاس همدان ساعت ‪ ۲۱:۴۵‬ورزشگاه تختي
شنبه ‪ ۲۳‬مرداد ماه
سايپاي كرج - ذوب آهن ساعت ‪ ۲۱:۳۰‬ورزشگاه انقلاب كرج
پيكان قزوين - ملوان ساعت ‪ ۲۱:۳۰‬ورزشگاه شهيد رجايي
سپاهان اصفهان - شاهين بوشهر ساعت ‪ ۲۱:۳۰‬ورزشگاه فولاد شهر
استقلال تهران - استيل آذين ساعت ‪ ۲۱:۴۵‬ورزشگاه آزادي
يكشنبه ‪ ۲۴‬مرداد ماه
نفت آبادان - پرسپوليس تهران ساعت ‪ ۲۱:۳۰‬ورزشگاه تختي آبادان
جدول رده بندي:
‪ -۱‬نفت آبادان ‪ ۹‬امتياز
‪ -۲‬استيل آذين ‪ ۷‬امتياز تفاضل گل مثبت ‪۴‬
‪ -۳‬ذوب آهن اصفهان ‪ ۷‬امتياز تفاضل گل مثبت ‪۲‬
‪ -۴‬پرسپوليس ‪ ۶‬امتياز
از: امير ميرزاييان

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: