برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفتگو با مهر عنوان شد:بانوان ایران شانس کسب مدال تیمی در مسابقات جهانی را دارند

انسیه حاجی انزهایی پیش از برپایی اردوهای تیم ملی در جزیره کیش از شانس زیاد کمانمداران کامپوند زن برای کسب مدال در مسابقات جهانی چین و دانشجویان جهان خبر داد.

بانوی ملی پوش تیروکمان ایران در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب گفت: رقابت های انتخابی تیم منتخب دانشجویان کشور برای اولین بار روز دوشنبه در تهران برگزار شد و قرار است تمرینات ما در حال حاضر با تیم ملی در آزادی دنبال شود.

وی افزود: مرحله بعدی رقابت های جام جهانی تیروکمان در چین (شانگهای- شهریورماه سال 89) برگزار می شود که آب وهوای کیش از نظر گرما و شرجی بودن نزدیک شرایط اقلیمی شانگهای است به همین دلیل قرار است همراه با دیگر کمانداران کامپوند از فردا راهی اردوی تدارکاتی کیش شوم.

حاجی انزهایی خاطرنشان کرد: تمامی کمانداران برتر رقابت های انتخابی دانشجویان کشور عضو تیم ملی هستند به همین دلیل تمرینات ما برای حضور در مسابقات جهانی دانشجویان در چین (مهرماه سال جاری) فعلا در کمپ تیم ملی دنبال خواهد شد.

وی که یکی از اعضای اولین تیم تیر و کمان اعزامی ایران به رقابت های قهرمانی دانشجویان جهان است، ادامه داد: تیم کامپوند زنان شرایط خوبی دارد و شانس زیادی برای کسب مدال تیمی در رقابت های جهانی شانگهای و مسابقات دانشجویان جهان دارد.


تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: