برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نمایندگان "آسیا ویژن" مهر ماه به ایران سفر می کنند

هیئت آسیا ویژن کنفدراسیون فوتبال آسیا از تاریخ 6 تا 20 مهر به منظور بازدید میزان پیشرفت پروژه آسیا ویژن و دیدار با مقامات فدراسیون فوتبال به ایران سفر خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مقامات آسیا ویژن درآغازسفرهای استانی خود درتاریخ 6 و 7 مهر از استان های خوزستان و زنجان بازدید خواهند کرد. در این بازدید مقامات آسیا ویژن با هیئت های فوتبال زنجان و خوزستان برای بررسی سیاست ها، هدفگذاری ها و آماده سازی لازم برای بازدید و ارزیابی که امسال و درسفرآتی این هیئت انجام خواهد شد، نشست برگزارخواهند کرد.

این هیئت درتاریخ 8 و 9 مهر از استان قزوین بازدید کرده و به عنوان بخشی از فاز دوم ویژن قزوین ، دوره ویژه کارگاه توسعه باشگاهی دو روزه برای آماده سازی برای لیگ منتخب قزوین را برگزارخواهن کرد.
  در ادامه بازدیدهای استانی، این هیئت در تاریخ 11 تا 17 مهر از استان های خراسان رضوی و اردبیل بازدیدهایی برای ارزیابی شروع پروژه آسیا ویژن در این دو استان به عمل خواهد آورد.
  در پایان سفرهای استانی، هیئت ویژن آسیا درتاریخ 19 و 20 مهر درفدراسیون فوتبال حاضر شده و با رئیس فدراسیون، دبیر کل فدراسیون،هماهنگ کننده ویژن ایران، رئیس کمیته حقوقی، رئیس کمیته آموزش و رئیس کمیته داوران برای بحث و تبادل نظر در مورد مسائل ویژن ایران نشست هایی را برگزارخواهد کرد.
تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: