برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

معصومي: تابع تصميم كادر فني تيم ملي كشتي هستم

ورزش. كشتي. فردين
تهران - نايب قهرمان سنگين وزن كشتي آزاد جهان گفت: در خصوص حضورم در رقابتهاي بين‌المللي جام موحد و حبيبي و يا تورنمنت تداركاتي لهستان، تابع نظر و تصميم نهايي مربيان تيم ملي هستم.

فردين معصومي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا خاطر نشان كرد:
كادر فني تيم ملي در حالي به من اعلام كرد كه بايد در رقابتهاي بين‌المللي جام موحد و حبيبي كشتي بگيرم كه قرار بود در تورنمنت لهستان به ميدان بروم. به هر حال من تابع دستورات كادر فني هستم و هيچ تفاوتي ندارد كه در كدام ميدان حضور يابم.

وي ادامه داد: مدتهاست كه در اردوي آماده‌سازي تيم ملي مشغول تمرينات سنگين و منسجم هستم و حضور در اين رقابتهاي بين‌المللي مي‌تواند تا حد زيادي بر روند آماده‌سازي و محك زدن من موثر باشد.

آزادكار وزن ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم تيم ملي كشورمان افزود: يك كشتي گير ملي پوش، بايد همواره مثل يك سرباز در خدمت اهداف اصلي و دفاع از اعتبار وطنش باشد كه من نيز با همين ذهنيت آماده ام تا در هر مسابقه‌اي براي كشورم مثمرثمر باشم.

معصومي با اشاره به اينكه در رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو به ميدان خواهد رفت يا خير، گفت: اين موضوع به تصميم كادر فني بستگي دارد و از هم اكنون نمي توان گفت كه حضور من در تركيب تيم اعزامي به رقابتهاي جهاني قطعي شده ، اما به هر حال، با انگيزه و جديت قابل توجهي مشغول تمرين هستم تا به هدف اصلي ام برسم.

نايب قهرماني رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۰۹‬دانمارك در خاتمه گفت: به هيچ عنوان تنها داعيه دار سنگين وزن تيم ملي نيستم و اعتقادم بر اين است كه دوبنده تيم اعزامي به مسكو از آن كشتي‌گيري خواهد شد كه از همه آماده تر و شايسته تر باشد.


تاریخ: 1389/5/6
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: