برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

عباسعلی کشتکار:فینال بازی‎های المپیک جهانی نوجوانان را هدف گرفته ایم

مربی تیم شنای اعزامی به نخستین دوره بازی‏های المپیک جهانی نوجوانان گفت: امیدواریم با دو شناگر بتوانیم به فینال مسابقات المپیک سنگاپور راه پیدا کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، عباسعلی کشتکار اظهارداشت: با حضور در مسابقات نوجوانان سنگاپور احمدرضا جلالی اولین سهمیه المپیک جهانی نوجوانان را در ماده 50 متر آزاد کسب کرد. پس از آن تلاش کردیم تا در آخرین مسابقات که ورودی المپیک محسوب می‏شد بتوانیم این سهمیه را افزایش دهیم.

وی ادامه داد: در مسابقات کاپ آمستردام هلند شناگران اعزامی ایران در وضعیت خوبی قرار داشتند و همین باعث شد تا احمدرضا جلالی در دو رشته 100 متر پروانه و 200 متر مختلط انفرادی نیز ورودی بگیرد. البته ناگفته نماند شناگران دیگر ما مثل آرمین مرادی و همایون حقیقی هم فقط با چند صدم ثانیه اختلاف موفق به کسب سهمیه نشدند که با پیگیری‏های فدراسیون شنا حقیقی هم به دعوت فینا به مسابقات راه پیدا کرد تا در بازی‎های المپیک جهانی دو نماینده داشته باشیم.   کشتکار تصریح کرد: برای حضور در بازی های المپیک جهانی نوجوانان تمرینات خوبی پشت سر گذاشته‎ایم و برای حضور در فینال خواهیم جنگید. هرچند مطمئنم در این رقابت‏ها رکورد بزرگسالان کشور را خواهیم شکست.
تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: