برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

احمدزاده: ديدار پيكان و ملوان يك مسابقه معمولي نيست

محمد احمدزاده در مورد ديدار با ملوان انزلي گفت: اين مسابقه از هر نظر بخواهيد يك ديدار ويژه است و به هيچ عنوان يك بازي معمولي نيست. از يك طرف من برابر تيم سابقم ملوان قرار مي‌گيرم و از طرف ديگر پيكان شرايط خوبي ندارد. ديدار با ملوان تيمي كه من را بزرگ كرده برايم بسيار دشوار است.
وي ادامه داد: ملوان خيلي‌ها را بزرگ كرده كه يكي از آن خيلي‌ها من بوده‌ام. نبايد گذشته‌ام را فراموش كنم. 3 امتياز اين مسابقه نيز بسيار حساس است. با برد در اين ديدار مي‌توانيم از شرايط سخت خارج شويم البته ملوان هم مي‌خواهد در قزوين از ما امتياز بگيرد. اين مسابقه ويژه تماشاگر ويژه هم دارد.
سرمربي سابق ملوان با اشاره به تماشاگران ديدار روز شنبه گفت: برخي مي‌خواهند تقابل من و تيم سابقم را ببينند و اين تقابل برايشان حتي از كيفيت و نتيجه بازي هم مهم‌تر است.آنهايي هم كه من را دوست ندارند مي‌خواهند شكست پيكان را در اين ديدار تماشا كنند.
احمدزاده در مورد شايعه اخراج خود در صورت عدم پيروزي برابر ملوان عنوان كرد: اين مسئله به هيات مديره و مديرعامل باشگاه مربوط مي‌شود، آنها تصميم‌ مي‌گيرند چه كسي باشد و چه كسي نباشد.ممكن است يك مربي با دو شكست بركنار شود يا مربي ديگر با 10 باخت هم كنار گذاشته نشود يا برعكس يك مربي با وجود كسب نتايج خوب كنار گذاشته شود.
سرمربي پيكان در مورد اينكه از نتايج تيم راضي هست يا نه گفت: اصلا راضي نيستم. طبيعي است كه نبايد از 3 شكست پياپي راضي باشم اما آنچه كه من را اميدوار كرده عملكرد خوب بازيكنان است كه اين مسئله مايه اميدواري به آينده است.اگر مي‌باختيم و بازيكنان عملكرد خوبي نداشتند بايد شك مي‌كرديم اما اكنون فقط بد شانس هستيم.
تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: