برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كيفيت ليگ تأثير زيادي بر عملكرد ايران در جام ملت‌ها خواهد داشت

در مورد ديدار تداركاتي تيم ملي ايران و ارمنستان كه قرار است امشب در ايروان برگزار شود، اظهار داشت: اين بازي براي من از جذابيت بالايي برخوردار است، چراكه به بازي فوتباليست‌هاي ايراني علاقه بسياري دارم و قبل از اين هيچگاه فكر نمي‌كردم كه روي نيمكتي بنشينم كه مقابل تيم ملي ايران بازي كند كه امشب اين تجربه را به دست مي‌آورم.
وي ادامه داد: بازي دوستانه ايران و ارمنستان براي هر 2 تيم بسيار مفيد و مطلوب است، چون هر 2 تيم از اين ديدار تجربه خوبي به دست مي‌آورند.
فلمينگ افزود: ايران با افشين قطبي در حال تست كردن تركيب‌هاي مختلف است و آنها مطمئناً مقابل ارمنستان بسيار با انگيزه هستند.
وي در مورد شناختش از فوتبال آسيا گفت: شناخت خوبي از فوتبال آسيا دارم و اين تجربه را داشتم كه بارها در باشگاه‌هاي ايراني و آسيايي كار كرده و تجربيات متفاوتي را كسب كنم.
مربي تيم ملي دانمارك در جام جهاني 98 با اعلام اينكه فوتبال ايران را پيگيري كرده و مي‌دانم كه ايراني‌ها پتانسيل خوبي در فوتبال دارند؛ تأكيد كرد: در جام جهاني 2006 وضعيت تيم ملي ايران همراه با ساير تيم‌هاي آسيايي را پيگيري كردم. البته در 2 سال اخير تمركز زيادي روي فوتبال ايران داشتم و به تازگي به مس كرمان به عنوان مديرفني اضافه شدم و از ماه آينده به ايران مي‌آيم تا كارم را به صورت جدي با مس آغاز كنم.
وي افزود: از نزديك شرايط مس كرمان را ديدم و مي‌دانم كه اين تيم از بازيكنان خوبي بهره مي‌برد و احساس مي‌كنم كه مس مي‌تواند در ليگ برتر در جايگاه بالايي قرار بگيرد. معتقدم مس حتي مي‌تواند بار ديگر جواز حضور در ليگ قهرمانان آسيا را به دست بياورد.
فلمينگ با اشاره به اينكه قراردادم با تيم ملي ارمنستان شهريورماه به پايان مي‌رسد و به محض اتمام آن به ايران مي‌آيم تا فعاليتم را با مس آغاز كنم، تصريح كرد:‌ در فصل جديد بازي‌هاي زيادي را نديدم و فقط ديدار 2 تيم استقلال و ذوب آهن را ديدم كه بازي حساس و سنگيني براي هر 2 تيم بود.
وي در مورد شانس قهرماني ايران در جام ملت‌هاي آسيا گفت: به نظرم در گروه سختي قرار دارد، اما با توجه به شناختم از بازيكنان كشورتان اين اطمينان را مي‌دهم كه تيم ملي ايران مي‌تواند به مراحل پاياني صعود كرده و از شانس‌هاي قهرماني در جام ملت‌هاي آسيا محسوب مي‌شود.
مديرفني تيم ملي ارمنستان ادامه داد: نحوه برگزاري ليگ ايران مي‌تواند تأثير بسياري بر روي بازي‌هاي تيم ملي ايران در جام ملت‌هاي آسيا بگذارد.
وي خاطرنشان كرد:‌ ليگ ايران قدرت زيادي دارد و در شرايط خوبي برگزار مي‌شود، ضمن اينكه رقابت دربين تيم‌ها بسيار فشرده است و اين موضوع اميدواري‌ها نسبت به قهرماني ايران در جام ملت‌هاي آسيا را افزايش مي‌دهد.
تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: