برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي تيم فوتسال گيتي پسند: چهارتيم دركورس قهرماني باقي مي‌مانند

ورزش. توپي. فوتسال. گيتي پسند
اصفهان - سرمربي تيم فوتسال گيتي پسند اصفهان گفت تا پايان مسابقات ليگ برتر باشگاه‌هاي كشور چهار تيم در كورس قهرماني باقي مي‌مانند و شانس ساير تيم‌ها براي قهرماني كمتر است.

حسين افضلي روز چهارشنبه در گفت وگو با ايرناافزود: تيم‌هاي شركت‌كننده در اين مسابقات با انگيزه هستند و رقابت در ليگ امسال نسبت به گذشته فشرده تر خواهد بود.

وي گفت : اما به اعتقاد من شانس تيم‌هاي شهيدمنصوري قرچك ، فولاد گستر تبريز ، فولاد ماهان و گيتي پسند براي كسب عنوان قهرماني از ساير تيم ها بيشتر است و رقابت اصلي براي كسب اين عنوان در بين اين تيم‌ها خواهد بود.

سرمربي تيم فوتسال گيتي پسند اصفهان آمادگي تيمش براي رويارويي با تيم ارژن فارس را خوب ارزيابي كرد و گفت: ارژن فارس نسبت به فصل گذشته تغييرات كمي داشته و تنها دو بازيكن جديد را به خدمت گرفته است.

وي افزود: فيلم ديدار قبلي اين تيم مقابل پرسپوليس را بازبيني كرده ايم ضمن آن كه يكي از همكارانم از نزديك اين ديدار را تماشا و آناليز كرده است بنابراين به نقاط ضعف و قوت اين تيم پي برده‌ايم و قصد داريم با شكست اين تيم در اصفهان به اولين پيروزي خانگي دست پيدا كنيم .

به گفته وي در ديدار با تيم شهيد منصوري قرچك در هفته اول ليگ برتر ، بازيكنان هماهنگي لازم را نداشتند و فرصت‌هاي زيادي را از دست داديم اما براي ديدار با تيم ارژن فارس هماهنگي آنها افزايش يافته است و به كسب سه امتياز اين ديدار بسيار اميدوارم .


تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: