برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

با مسببان حوادث بازی پرسپولیس و تراكتورسازی برخورد می شود

دبیر كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت : انتظار چنین برخوردی را از طرف تماشاگران در نخستین بازی لیگ برتر نداشتیم . عبدالهی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر گفت :پیش از شروع رقابت‌های لیگ در جلساتی كه در كمیته‌ انضباطی برگزار كردیم همگی اعضاء ابراز امیدواری كردند كه حداقل در شروع رقابت‌های لیگ با مشكلی روبرو نشویم، اما این را هم پیش‌بینی كردیم در صورت تخلف تماشاگران، بازیكنان و هر یك از عوامل مسابقات براساس آیین نامه با متخلفان به شدت برخورد كنیم.

وی با بیان اینكه حادث شدن چنین اتفاقی درشروع لیگ غیرقابل پیش‌بینی بود، گفت: امروز و فردا بیشتر اعضای كمیته انضباطی در مرخصی هستند و شریفی هم به مالزی سفر كرده است. بنابراین تشكیل جلسه و تصمیم گیری پیرامون اتفاقی كه در بازی پرسپولیس و تراكتورسازی افتاد به ابتدای هفته آینده موكول خواهد شد.

عبداللهی در پاسخ به این سوال كه آیا شریفی همچنان به محروم نكردن هواداران اعتقاد دارد گفت: بعضی مواقع نرمش‌ها با بازخورد مثبتی همراه نمی‌شوند، ضمن اینكه ممكن است ما در بررسی‌هایمان به سرنخ‌هایی برسیم كه فحاشی تعدادی از تماشاگران به خاطر تحریك برخی افراد بوده است بنابراین در این صورت چاره‌ای جز محروم كردن باشگاه‌ها از حضور هواداران نداریم. به هر حال ما هم باید برای به حداقل رساندن تخلفات از ابزارهایمان استفاده كنیم.

وی در ادامه از احتمال محرومیت هواداران تراكتورسازی خبر داد و گفت: در بازی سه‌شنبه پرسپولیس میزبان بود و تخلفی كه رخ داد از سوی هواداران میهمان بود. بنابراین در صورتی كه كمیته انضباطی به این جمع‌بندی برسد كه هواداران تراكتورسازی محروم شوند این محرومیت در بازی‌های خانگی این تیم اعمال خواهد شد. ضمن آنكه فصل گذشته هم باشگاه تراكتورسازی از حضور هوادارانش محروم شده بود اما با تعهدی كه مسوولان این باشگاه دادند موقتا حكم را اجرا نكردیم اما اگر قصد داشته باشیم هواداران این تیم را محروم كنیم محرومیت‌های گذشته را در نظر خواهیم گرفت.

عبداللهی در پایان گفت: مماشاتی در كار نخواهد بود و كمیته انضباطی با متخلفان در لیگ دهم براساس آیین نامه به شدت برخورد خواهد كرد.
تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: