برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

هیئت مدیره مس بازیکنان و مسئولان تیم را ممنوع المصاحبه کرد

کرمان - خبرگزاری مهر: مدیرعامل باشگاه صنعت مس کرمان از ممنوع المصاحبه شدن مسئولان و بازیکنان تیم مس کرمان توسط هیئت مدیره این باشگاه خبر داد.

فتح الله نژاد زمانی در گفتگو با خبرنگار مهر در کرمان در آستانه دیدار با شهرداری تبریز و در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال که در ورزشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می شود، گفت: هیئت مدیره تیم از امروز در راستای جلوگیری از بروز حاشیه و ساماندهی اطلاع رسانی تنها به مدیرعامل و سرمربی این تیم حق مصاحبه با رسانه ها را داده است.

نژاد زمانی با اشاره به اینکه این مسئله از قبل هم وجود داشته است، گفت: در مجموع علت این امر به دلیل برداشتهای متفاوتی که از صحبتهای منابع گوناگون خبری باشگاه صورت می گرفت است و از این پس مصاحبه ها درنهایت از طریق بنده و سایت رسمی باشگاه مس منتشر خواهند شد.
وی درباره شایعه برکناری سرمربی تیم مس کرمان گفت: من حرفی نمی زنم که نتوانم درباره اش جواب بدهم اما ما از تغییر سرمربی صحبتی نکرده ایم و هیچ ضرب الاجلی هم به وی نداده ایم درباره کادر فنی منطقی نیست قبل از شش بازی نظر بدهیم، اما پس از شش بازی نتایج را بررسی می کنیم حتی اگر این بازیها را برنده شویم، این بررسی صورت می گیرد تا نقاط قوت و ضعف تیم را بدانیم و روی آن کار کنیم.   وی درباره نتایج ضعیف مس در این فصل گفت: در تیم سال قبل از مجموع بازیکنان تنها فخرالدینی و دهنوی قرار داد دو ساله داشتند و بقیه قرارداد یک ساله بسته بودند که پس از اتمام فصل گذشته حاضر به تمدید قرارداد نشدند، ولی تیم امسال ما به جز شش نفر بقیه قرار داد دو ساله و سه ساله دارند از طرفی تیم مس کرمان جوان شده است و تغییرات زیادی داشته است.   وی در خصوص جذب بازیکنان مورد نظر مرفاوی نیز افزود: اگر تیم طبق لیست مرفاوی بسته نشده بود همان ابتدای فصل تیم را رها می کرد و می گفت من بر نمی گردم چون بازیکنانی که می خواستم نگرفتید، لازم است در اینجا بگویم تیم ما در سه بازی گذشته بد شانس بود و اتفاقات فوتبال از ما بازنده ساخت، به طور مثال اتفاقی نظیر بازی ملوان که موجب شد با یک بغل پای مدافع، ما گل خودی بخوریم .   نژاد زمانی یادآور شد: این عملکرد واقعی بازیکنان تیم مس نیست و حق بازیکنان خوب ما بیشتر از این است، بازیکنان به مرور دارند همدیگر را می بینند و به تفکرات هم نزدیک شده اند و از این جمعه احتمال اینکه تیم  و بازی خوبی از مس کرمان ببینیم وجود دارد.   وی درباره مشکلات حاشیه ای تیم گفت: خوشبختانه مشکلی نیست یعنی تلاش می کنیم مشکلی نباشد البته اگر کسانی که خودتان می دانید بگذارند و حاشیه درست نکنند.
تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: