برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تهران قهرمانی دانش آموزان دختر دوره راهنمایی مسابقات ژیمناستیک

خبرگزاری بین المللی زنان ایران: مسابقات ژیمناستیک دختران دوره راهنمایی که در چارچوب بازی های المپیک دانش آموزی در اراک جریان داشت با قهرمانی تیم تهران به کار خود خاتمه داد

خبرگزاری زنان ایران – تهران
سرویس ورزشی  – قهرمانی

 

خبرگزاری بین المللی زنان ایران: مسابقات ژیمناستیک دختران دوره راهنمایی که در چارچوب بازی های المپیک دانش آموزی در اراک جریان داشت با قهرمانی تیم تهران به کار خود خاتمه داد .

به گزارش خبرگزاری ایونا ؛ بازی های المپیک دانش آموزی تیم تهران توانست با کسب بیشترین امتیاز، قهرمان این دوره از رقابت ها شود و تیم هایث استان مرکزی و مازندران به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

بر اساس این گزارش ، در وسیله زمانی  آسانجات ، نسیم نوراللهی هر دو از تهران به ترتیب مدال طلا و نقره را کسب کردند و آناهیتا زرین کلاه از فارس مدال برنز را تصاحب نمود.

این گزارش می افزاید: در وسیله خرک آناهیتا زرین کلاه از فارس، شیدا فهیمی ، آتوسا دانیالی هر دو از تهران عناوین اول تا سوم را کسب کردند . در پارالل نیز لادن جعفری از تهران، یاسمن میر عبدالحق از استان مرکزی، شیدا فهیمی از تهران مکان های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

این گزارش می افزاید : در وسیله موازنه نسیم نوراللهی، عاطفه مرشدی هر دو  از تهران صاحب مقام های اول و دوم شدند و مقام سوم به نیلوفر شمس از گیلان رسید.

کد خبر :89052028

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: ورزش زنان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: