برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

محمدي: تمرينات تيم‌هاي ليگ برتري صبح‌ها برگزار نمي‌شود

ورزش. فوتبال. ليگ برتر
تهران - رييس سازمان ليگ برتر فوتبال گفت: تمرينات تيم‌ها نبايد صبح ها و تا دو ساعت پيش از افطار در ماه مبارك رمضان برگزار شود.

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا، عزيز الله محمدي افزود: آيين نامه برگزاري رقابت‌ها و تمرينات تيم‌هاي ليگ برتر در ماه مبارك رمضان به باشگاه ها ارسال شده است.

وي ادامه داد: بر اساس اين آيين نامه، تيم‌ها حق تمرين كردن در صبح‌ها را تا دو ساعت پيش از افطار ندارند تا شاهد روزه خواري از سوي بازيكنان و كادر فني تيم‌ها نباشيم.

وي با بيان اينكه امسال نور ورزشگاه‌ها در وضعيت خوبي قرار دارند، گفت:
شش ورزشگاه داراي نور ‪ ۱۲۰۰‬لوكس و ‪ ۶‬ورزشگاه ديگر نيز داراي نور بالاي ‪۹۰۰‬ لوكس هستند.

محمدي خاطر نشان كرد: نور ورزشگاه‌هايي كه كمتر از ‪ ۱۲۰۰‬لوكس است در روزهاي آينده به استاندارد فدراسيون بين‌المللي فوتبال و كنفدراسيون فوتبال آسيا خواهد رسيد كه در اين زمينه دستورات لازم براي افزايش نور اين ورزشگاه‌ها داده شده است.

رييس سازمان ليگ برتر اظهار داشت: متاسفانه در برخي از ورزشگاه‌ها شاهد كمبودهايي هستيم كه فدراسيون فوتبال در خصوص نحوه قرارگيري تماشاگران، ورود آن‌ها به ورزشگاه، بليت فروشي، امكانات بهداشتي، نمازخانه و مسائل رفاهي تماشاگران تذاكراتي را به مديران اين ورزشگاه‌ها داده است.

وي ادامه داد: در همين رابطه، ناظراني به ورزشگاه‌ها فرستاده خواهند شد تا از نزديك ديدارها و شرايط رفاهي ورزشگاه‌ها را مشاهده كنند.

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: