برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

عزیز محمدی اعلام داد:تامین نور استاندارد ورزشگاه های میزبان لیگ/ الزامات تمرینات تیم ها در ماه رمضان

رئیس سازمان لیگ برتر با اشاره به برگزاری مسابقات لیگ برتر در ماه رمضان پس از افطار و زیر نور گفت: نور استاندارد ورزشگاه های میزبان دیدارهای لیگ برتر تامین شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، عزیزالله محمدی با اشاره به اینکه امسال نور ورزشگاه ها در وضعیت مطلوبی قرار دارد گفت: از 12 ورزشگاه میزبان لیگ برتر 6 ورزشگاه دارای نور 1200 لوکس و 6 ورزشگاه دیگر دارای نور بالای 900 لوکس هستند که طبق تاکیدی که به آنها شده است طی روزهای آینده لوکس های نورشان به حد مجاز 1200 لوکس استاندارد FIFA و  AFC برسد . 

رئیس سازمان لیگ ادامه داد: درباره وضعیت ورزشگاه ها و نحوه چینش تماشاگران و ورود آنها به ورزشگاه، بلیط فروشی، امکانات بهداشتی ، آبخوری ، نمازخانه و مسائل رفاهی تماشاگران عزیز ما همواره به باشگاه ها تذکر داده ایم که براساس استانداردهایی که AFC عمل کنند اما متاسفانه دربرخی ورزشگاه ها شاهد کم و کاستی های هستیم.
وی یادآور شد: شخصا بر این عقیده ام اگر به تماشاگران سرویس دهی خوبی درهمه زمینه ها ارائه شود شاهد عکس العمل های عصبی از سوی آنها نخواهیم بود. به همین دلیل ناظرانی که برای رقابت های لیگ برتر به این ورزشگاه ها اعزام می شوند نسبت به این نکات هم حساس هستند.
  محمدی در پایان گفت: برای برگزاری رقابت ها و تمرینات تیم ها درماه مبارک رمضان آئین نامه ای به باشگاه ها ارسال کرده ایم که باشگاه ها ملزم به رعایت آن هستند. به عنوان مثال هیچ گونه تمرینی نباید صبح تا یکی دو ساعت پیش ازافطار انجام شود و درهنگام تمرین پیش از اذان شاهد هیچگونه روزه خواری از سوی بازیکنان و کادر فنی تیم ها نباشیم. ضمن اینکه امیدوارم به خاطر برگزاری بازیها زیر نور و پس از افطار در این ماه مبارک شاهد افزایش تماشاگران روی سکوهای ورزشگاه ها باشیم.
تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: