برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سعيدلو: نبايد اخلاق را زير پا گذاشت

ورزش. سازمان تربيت بدني. سعيدلو
تهران - معاون رييس جمهوري و رييس سازمان تربيت بدني اعلام كرد: در يك جامعه اخلاقي هر شخصي مي‌تواند از ديگري انتقاد كند اما، نبايد اخلاق را زير پا گذاشت.

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا و به نقل از سازمان تربيت بدني، علي سعيدلو در بازديد از باشگاه سايپا، افزود: در ورزش، مخصوصا حوزه قهرماني و حرفه اي بايد مسائل و اختلافات با سعه صدر حل و فصل شود.

معاون رييس جمهوري با بيان اينكه با گفت و گو، تبادل نظر و مباحث منطقي است كه مي‌توان موارد و مشكلات را حل كرد، اظهار داشت: زير پا گذاشتن اخلاقيات، حاشيه‌ها را به وجود مي‌آورد.

وي افزود: منظور من فرد خاصي نيست و به طور كلي مي‌گويم كه با بحث منطقي ، استدلال و تبادل نظر خيلي از مسائل حل مي‌شود.

معاون رييس جمهوري اظهار داشت: همه ما بايد تحمل انتقاد را داشته باشيم و اگر مي‌خواهيم جواب منتقد را بدهيم بايد از راه درست و اخلاقي آن وارد شويم.

وي در ادامه بازديد خود از باشگاه سايپا خطاب به مديران آن گفت: بايد با تقويت باشگاه‌ها به عنوان محور ورزش حرفه‌اي و قهرماني در مسيري درست گام برداشت.

سعيدلو گفت: اگر باشگاه‌ها با ثبات كامل در مسير درست حركت كنند، ورزش ايران در بعد قهرماني و حرفه‌اي پيشرفت سريعي خواهد داشت.

وي با بيان اينكه بدنه مديريت باشگاه سايپا در اين مسير گام برداشته است، افزود: كار بزرگ نياز به مديران بزرگ و تفكر بزرگ دارد.

رييس سازمان تربيت بدني افزود: باشگاه سايپا با مجموعه‌اي خوش فكر توانسته مسير خوبي را براي توسعه ورزش در كشور انتخاب كند.

سعيدلو اظهار داشت: نگاه مسوولان جمهوري اسلامي ايران به ورزش ارزشي و انساني است.

وي تصريح كرد: ورزش قهرماني و حرفه‌اي را براي رسيدن به كمال انساني انتخاب كرده‌ايم بنابراين بايد در اين جهت گام برداريم.


تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: