برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تيم ملي منطقي حركت نمي‌كندپيرواني: شرايط استقلال در جدول ايده‌آل نيست

به گزارش خبرگزاري فارس، افشين پيرواني در رابطه با ديدار با استقلال گفت: استقلال تيم پر طرفداري است كه هميشه هوادارانش از اين تيم برد مي‌خواهند، البته اين بار حريف استقلال، استيل آذين است كه خوب يار گيري كرده و خوب تدارك ديده است. بازيكنان تيم ما در ديدار برابر نفت در حاليكه بسيار بهتر از حريف بودند نتوانستند از فرصت هاي گلزني به خوبي استفاده كنند اما در بازي با استقلال قطعا موقعيت‌ها را به راحتي از دست نخواهيم داد.
وي تاكيد كرد: استقلال هميشه نام بزرگي داشته اما من فكر مي‌كنم شرايط اين تيم در جدول چندان ايده‌ آل نيست و هنوز هماهنگي لازم براي ارائه همه توانايي‌هاي فني و تاكتيكي بازيكنان استقلال به وجود نيامده. به همين دليل نيز اعتقاد دارم كار اين تيم براي كسب امتياز سخت تر از استيل آذين است.
پيرواني ديدار با استقلال را تنها يك بازي 3 امتيازي مي‌داند و معتقد است هر بازي شرايط خاص خودش را دارد و اظهار داشت: شايد برد برابر استقلال ما را به لحاظ روحي در شرايط بهتري قرار دهد اما من فكر مي‌كنم هر بازي شرايط خاص خودش را دارد؛ بنابراين ما به اين بازي هم مثل ساير بازي‌ها نگاه مي‌كنيم و حتي در صورتي كه آنها را شكست هم بدهيم، مغرور نخواهيم شد.
مربي استيل آذين ادامه داد: انجام ريكاوري مناسب شرايط را براي استفاده از دو بازيكن ملي پوش استيل آذين مقابل استقلال فراهم مي‌كند، تيم ملي يك كشور همواره نسبت به تمام باشگاه‌ها در اولويت قرار دارد اما مديران و دست اندركاران اين تيم بايد طوري حركت و برنامه ريزي كنند كه اجازه انتقاد به كسي را ندهند اما متاسفانه تيم ملي ما در چند وقت اخير چندان منطقي برنامه ريزي و حركت نكرده و اين امر اصلا به نفع باشگاه‌ها و تيم ملي نيست.
وي افزود: آماده كردن ملي پوشان يك تيم به فاصله 48 ساعت پس از بازي با تيم ملي ارمنستان كار آساني نيست اما با وجود اين مشكلات، سعي مي‌كنيم بهترين شرايط را براي ريكاوري و استفاده از دو بازيكن ملي پوش مان مقابل استقلال به وجود بياوريم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: