برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

روي ضربات ايستگاهي حساب كرده‌ايمشاهرودي: استقلال ضيعف‌تر از فصل گذشته است

به گزارش خبرگزاري فارس، رضا شاهرودي در مورد بازي با استقلال گفت: اين مسابقه، يك بازي 6 امتيازي براي هر دو تيم محسوب مي‌شود. در صدد كسب امتياز كامل هستيم و براي رسيدن به اين هدف، تيم حريف را به خوبي آناليز كرده‌ايم. نقاط قوت و ضعف استقلال به خوبي براي ما مشخص است. فكر مي‌كنم استقلال به دليل از دست دادن بازيكناني چون خسرو حيدري، سياوش اكبرپور و حسين كاظمي و باوجود جذب چند بازيكن، ضعيف‌تر از سال قبل شده است.
وي افزود: استقلال ميزبان است و طبيعتا از حمايت هوادارانش برخوردار خواهد بود؛ اما با تكيه بر بازيكنان خوب، تاكتيك‌هاي متنوع و اتحاد بازيكنان، به دنبال شكست حريف خواهيم بود. فكر مي‌كنم شرايط استيل آذين براي پيروزي بهتر و مطلوب‌تر از استقلال است. بازيكنان ما از لحاظ روحي و آمادگي فني شرايط بهتري نسبت به آنها دارند.

شاهرودي تاكيد كرد: اميدوارم هواداران فوتبال خصوصا هواداران استقلال در ديدار با استيل آذين فقط تيم خودشان را تشويق كنند تا هر دو در فضايي كاملا خوب، سالم و جوانمردانه تنها به دنبال ارائه نمايش خوب و كسب 3 امتياز كامل بازي باشند.

مربي استيل آذين خاطر نشان ساخت: روي استفاده از ضربات ايستگاهي حساب خاصي بازكرده‌ايم. در تيم ما بازيكناني مثل مهدوي كيا، كريمي، زنيدپور، اكبرپور و كاظمي حضور دارند كه متخصص استفاده از ضربات ايستگاهي در پشت محوطه جريمه در هر دو جناح هستند و مي‌توانند دروازه استقلال را با استفاده از اين ضربات باز كنند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: